Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


 

Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо проведення перевірок у зв'язку з припиненням за заявницьким принципом підприємницької діяльності фізичних осіб - підприємців, які не мають найманих працівників"

 

5 жовтня 2012 года

Закон спрямований на вдосконалення норм податкового законодавства в частині проведення перевірок у зв?язку з припиненням підприємницької діяльності фізичних осіб - підприємців, які не мають найманих працівників, зокрема, шляхом встановлення спрощеної процедури проведення таких перевірок та скорочення строків їх проведення.

Зокрема, передбачено запровадження спрощеної процедури проведення податкових перевірок під час здійснення процедури припинення підприємницької діяльності для фізичної особи - підприємця та скорочення термінів проведення таких перевірок для фізичних осіб - підприємців, які не використовували працю найманих фізичних осіб та не вели господарську діяльність за встановлені попередні терміни.

До закону були внесено пропозиції 5 законопроектів, прийнятих у першому читанні у вересні цього року:

-щодо звільнення від оподаткування операцій з товарами, роботами і послугами в рамках реалізації проектів міжнародної технічної допомоги з метою покращення умов поводження з відпрацьованими радіоактивними джерелами та високоактивними відходами в Україні

-щодо стимулювання розвитку кооперації на селі.

-щодо торгівлі лікарськими засобами у сільській місцевості.

-щодо літакобудівної промисловості.

-щодо укладення та угод про розподіл продукції.

Крім того, законом врегульовано питання оподаткування страхової діяльності податком на прибуток підприємств.

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали