Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


 

Верховна Рада України ухвалила Закон "Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Грецької Республіки про взаємну охорону секретної інформації у сфері оборони"

 

18 жовтня 2012 года

Угода забезпечує рівноправний, партнерський характер взаємовідносин у процесі інформаційного обміну, зобов?язує Сторони вживати необхідних заходів щодо охорони отриманої в ході співробітництва секретної інформації у сфері оборони. За своїм змістом вона відповідає міжнародній практиці.

Суб?єктами виконання Угоди з української сторони є державні органи, підприємства, установи та організації, які відповідно до законодавства провадять діяльність, пов?язану з державною таємницею, та отримали дозвіл на передачу секретної інформації іноземному партнеру.

Визначений в Угоді порядок інформаційного обміну надає компетентним органам України та Грецької Республіки можливість забезпечувати належний державний контроль за дотриманням суб?єктами співробітництва вимог законодавства держав Сторін у процесі обміну секретною інформацією у сфері оборони.

Згідно з Угодою, компетентним органом безпеки для України є Служба безпеки України, а компетентним органом безпеки для Грецької Республіки є Відділ безпеки та контррозвідки Об'єднаного директорату військової розвідки Генерального штабу національної оборони Греції.

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали