Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


 

Верховна Рада України ухвалила Закон "Про ратифікацію Угоди про співробітництво держав - учасниць Співдружності Незалежних Держав у боротьбі з торгівлею людьми, органами й тканинами людини"

 

18 жовтня 2012 года

Положеннями Угоди, підписаної 25 листопада 2005 року в м. Москва, передбачено вироблення погодженої стратегії та прийняття комплексних спільних заходів правового, соціально-економічного, інформаційного та іншого характеру в боротьбі з торгівлею людьми, ліквідації причин та умов, які сприяють її виникненню, а також захисту жертв торгівлі людьми та їхній реабілітації.

Законом ратифіковано зазначену Угоду з таким застереженням:

"Україна не вважає себе зв?язаною положеннями про гармонізацію законодавства і здійснення погоджених заходів для виконання положень конвенції ООН, інших міжнародних договорів".

Згідно із законом, Угода набирає чинності з дати передачі на зберігання депозитарієві повідомлення про виконання Україною внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання нею чинності, але не раніше набрання чинності Угодою відповідно до статті 16 цієї Угоди.

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали