Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


 

Верховна Рада України ухвалила Закон "Про приєднання України до Угоди про міжнародні нерегулярні перевезення пасажирів автобусами (Угода INTERBUS)"

 

22 жовтня 2012 года

Законом приєднано Україну до Угоди про міжнародні нерегулярні перевезення пасажирів автобусами (Угода INTERBUS), вчиненої 30 червня 2001 року у м. Брюссель, із заявою до статті 4 Угоди INTERBUS, згідно з якою "Україна залишає за собою право використовувати мінімум наявного капіталу та резервів менше суми, встановленої в підпункті "с" пункту 3 статті 3 Директиви Ради 96/26/ЕС, що зазначена в додатку 1 до цієї Угоди" та заявою до пункту 4 статті 30 Угоди INTERBUS, відповідно до якої "Україна залишає право за собою протягом трьох років після набрання Угодою чинності для України прийняти положення, рівнозначні положенням, зазначеним у Директиві Ради 96/26/ЕС, яка названа в додатку 1 до цієї Угоди".

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали