Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


 

Верховна Рада України ухвалила Закон "Про приєднання України до Протоколу до Конвенції про договір міжнародного автомобільного перевезення вантажів"

 

19 жовтня 2012 года

Закон передбачає приєднання України до Протоколу до Конвенції про договір міжнародного автомобільного перевезення вантажів, вчиненого 5 липня 1978 року у м. Женеві.

Протокол є доповненням до Конвенції та вносить у статтю 23 зміни щодо визначення меж відповідальності перевізника за втрату чи пошкодження вантажу та розміру відшкодування збитків. При цьому, розрахунковою одиницею встановлюється одиниця спеціальних прав запозичення (СПЗ) - уніфікована розрахункова одиниця Міжнародного валютного фонду.

Протокол визначає порядок перерахунку національної валюти в СПЗ для держав-учасниць МВФ і держав, які не є його членами.

Протокол може застосовуватися до будь-якого договору автомобільного перевезення вантажів між країнами, хоча б одна з яких є учасницею Конвенції та Протоколу до неї.

 

Джерело: document.UA
 

 

 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали