Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Щодо затвердження нормативно-правового акта у сфері електронних довірчих послуг

НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 11.01.2020 р. N 56-0006/1352

Банкам України

Щодо затвердження нормативно-правового акта у сфері електронних довірчих послуг

Національний банк відповідно до повноважень, передбачених статтею 9 Закону України "Про електронні довірчі послуги" (Закон N 2155-VIII), з метою врегулювання діяльності кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг, внесених до Довірчого списку за поданням засвідчувального центру, затвердив Положення про синхронізацію часу у програмно-технічних комплексах кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг, внесених до Довірчого списку за поданням засвідчувального центру1.


1 затверджено постановою Правління Національного банку України від 24.12.2019 N 153 та оприлюднено на сторінці офіційного Інтернет-представництва Національного банку: https://bank.gov.ua/legislation/Resolution_24122019_153.

Цей документ встановлює:

- перелік джерел для отримання сигналів точного часу надавачами;

- обов'язок кожного надавача розробити порядок синхронізації часу із Всесвітнім координованим часом;

- обов'язок кожного надавача забезпечити синхронізацію часу всіх серверів і робочих станцій надавача та його відокремлених пунктів реєстрації відповідно до розробленого Порядку синхронізації часу із Всесвітнім координованим часом.

 

Заступник директора
Департаменту безпеки

А. Кудін
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали