Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.

 

 

Щодо приведення кодів видів діяльності відповідно до КВЕД-2010

 

 Відповідно до пункту 1 наказу Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 11 жовтня 2010 року N 457 "Про затвердження та скасування національних класифікаторів" 1 січня 2012 року набрав чинності національний класифікатор України ДК 009:2010 "Класифікація видів економічної діяльності" (далі - ДК 009:2010).

З метою поступового переходу до ДК 009:2010 протягом 2012 року разом із цим класифікатором буде діяти національний класифікатор України ДК 009:2005 "Класифікація видів економічної діяльності", що відповідно до зазначеного вище наказу з 31 грудня 2012 втратила чинність.

Для приведення кодів видів діяльності відповідно до КВЕД-2010 фізичним особам - підприємцям та представникам юридичних осіб необхідно звертатися до державних реєстраторів із відповідними документами, а саме:

для фізичних осіб - підприємців - реєстраційна картка на проведення державної реєстрації змін до відомостей про фізичну особу - підприємця, які містяться в ЄДР (Форма N 11), яка в переліку змін, що вносяться до відомостей про фізичну особу - підприємця, містить поле "зміна видів діяльності, що здійснює фізична особа - підприємець". Зміна видів діяльності проводиться безоплатно;

для юридичних осіб:

- реєстраційна картка на внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в ЄДР (Форма N 4) - у випадку зміни видів економічної діяльності видами економічної діяльності з їх переліку, зазначеними в установчих документах юридичної особи;

- реєстраційна картка на проведення державної реєстрації змін до установчих документів юридичної (Форма N 3) та пакет документів відповідно до вимог статті 29 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" - у випадку необхідності внесення змін до установчих документів юридичної особи у зв'язку із змінами видів економічної діяльності.

Отже, доки суб'єкт не подасть державному реєстратору документи для переходу до КВЕД-2010 в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців будуть міститися відомості згідно із КВЕД-2005.

Звертаємо увагу, що відповіді на листи, які надаються Укрдержреєстром, не встановлюють норм права та мають інформаційний характер.

Лист від 27.04.2012 р. N 84/21-12-7.2

Державна реєстраційна служба України

По матеріалах «НОРМАТИВ PRO»

 
 

 

 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали