Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Щодо анулювання сертифіката суб'єкта оціночної діяльності

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 15 квітня 2019 року N 373

Щодо анулювання сертифіката суб'єкта оціночної діяльності

Відповідно до абзацу третього частини першої статті 20 Закону України "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні", згідно з абзацом третім пункту 1 розділу II Положення про порядок анулювання сертифікатів суб'єктів оціночної діяльності - суб'єктів господарювання та їх поновлення після анулювання, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 27 березня 2006 року N 513, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11 квітня 2006 року за N 417/12291 (зі змінами), враховуючи наказ Фонду державного майна України від 08 квітня 2019 року N 340 "Щодо внесення відповідних змін до Державного реєстру оцінювачів та суб'єктів оціночної діяльності стосовно оцінювача Коцюби А. М." (Наказ N 340), яким позбавлено (анульовано) Коцюбу Андрія Миколайовича спеціалізації 1.1 "Оцінка нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у тому числі земельних ділянок, та майнових прав на них" з кваліфікаційного свідоцтва оцінювача від 16 вересня 2006 року МФ N 4532, виданого Фондом державного майна України спільно з ТОВ "Українська комерційна школа", а також враховуючи те, що Коцюба А. М. був заявлений єдиним оцінювачем у штатному складі приватного підприємства "ПЕРСЕЙ" під час прийняття Фондом державного майна України рішення про видачу йому сертифіката суб'єкта оціночної діяльності, наказую:

1. Анулювати сертифікат суб'єкта оціночної діяльності від 25 січня 2019 року N 54/19, виданий приватному підприємству "ПЕРСЕЙ" (ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ 20294268).

2. Департаменту оцінки майна, майнових прав та професійної оціночної діяльності внести відповідні зміни до Державного реєстру оцінювачів та суб'єктів оціночної діяльності та вжити заходів щодо оприлюднення цього наказу.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора Департаменту оцінки майна, майнових прав та професійної оціночної діяльності.

 

Заступник Голови Фонду

Є. Асташев
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали