Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про здійснення правосуддя у Верховному Суді

ПЛЕНУМ ВЕРХОВНОГО СУДУ

ПОСТАНОВА

від 24 травня 2019 року N 8

Про здійснення правосуддя у Верховному Суді

Відповідно до пункту 7 статті 129 Конституції України до основних засад судочинства віднесено, зокрема, розумні строки розгляду справи судом.

Статтею 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод проголошено, що кожен має право на справедливий і публічний розгляд його справи упродовж розумного строку.

Недотримання строків розгляду справ порушує конституційне право на судовий захист, гарантований статтею 55 Конституції України, і негативно впливає на ефективність правосуддя та на авторитет судової влади.

Розглянувши подання Голови Верховного Суду Данішевської В. І., заслухавши доповідь секретаря Пленуму Верховного Суду Луспеника Д. Д. щодо вирішення питань, пов'язаних зі здійсненням правосуддя у Верховному Суді, на доповнення до Тимчасових засад використання автоматизованої системи документообігу суду та визначення складу суду у Верховному Суді, затверджених постановою Пленуму Верховного Суду від 14 грудня 2017 року N 8 (Постанова N 8) (із змінами, внесеними згідно з постановою Пленуму Верховного Суду від 16 листопада 2018 року N 10 (Постанова N 10)), керуючись пунктом 11 частини другої статті 46 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (Закон N 1402-VIII), Пленум Верховного Суду постановляє:

З метою усунення значної різниці у навантаженні суддів, дотриманням своєчасного розгляду і вирішення справ у розумні строки та у зв'язку із завершенням другої частини конкурсу на посади суддів Верховного Суду за рішенням зборів суддів справи, які передані Верховному Суду з вищих спеціалізованих судів та розгляд яких не розпочато, можуть бути перерозподілені між суддями Верховного Суду.

 

Голова Верховного Суду

В. І. Данішевська

Секретар Пленуму,
суддя Верховного Суду

Д. Д. Луспеник
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали