Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про затвердження Змін до Порядку взаєморозрахунків між операторами телекомунікацій за послуги доступу до телекомунікаційних мереж загального користування

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ РЕГУЛЮВАННЯ ЗВ'ЯЗКУ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 1 грудня 2011 року N 686

Про затвердження Змін до Порядку взаєморозрахунків між операторами телекомунікацій за послуги доступу до телекомунікаційних мереж загального користування

Відповідно до статті 18 Закону України "Про телекомунікації" та пункту 4 Положення про Національну комісію з питань регулювання зв'язку України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.07.2007 N 971, Національна комісія з питань регулювання зв'язку України вирішила:

1. Затвердити Зміни до Порядку взаєморозрахунків між операторами телекомунікацій за послуги доступу до телекомунікаційних мереж загального користування, затвердженого рішенням НКРЗ від 09.07.2009 N 1586, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21.09.2009 за N 880/16896, що додаються.

2. Економічному управлінню разом з Юридичним управлінням у встановленому порядку подати це рішення на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Рішення набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Голова

П. Яцук

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення Національної комісії з питань регулювання зв'язку України
01.12.2011 N 686

Зміни до Порядку взаєморозрахунків між операторами телекомунікацій за послуги доступу до телекомунікаційних мереж загального користування

1. Назву Порядку взаєморозрахунків між операторами телекомунікацій за послуги доступу до телекомунікаційних мереж загального користування викласти у редакції "Порядок взаєморозрахунків між операторами телекомунікацій".

2. У тексті Порядку слово "трафіку" замінити на слово "трафіка".

3. У тексті Порядку слова "завершення з'єднання" замінити словами "термінація трафіка" у відповідних відмінках.

4. У пункті 2.1:

- виключити терміни "завершення з'єднання", "пропуск трафіку" та "транзит трафіку" та їх визначення;

- у визначенні терміна "початок з'єднання" слово "кінцевим" виключити; слово "комутованого" замінити словами "фізичного або логічного"; слова "що викликає" замінити словами "який ініціює з'єднання".

5. У пункті 3.1 слово "доступу" замінити словами "пропуску трафіка".

6. Пункт 3.3.1 доповнити словами "(місцевий телефонний трафік)".

7. Пункт 3.3.2 доповнити словами "(міжміський телефонний трафік)".

8. Пункт 3.3.3 доповнити словами "(міжнародний телефонний трафік)".

9. Пункт 3.3.4 доповнити словами "(рухомий (мобільний) телефонний трафік)".

10. У назві розділу IV, пунктах 4.1, 5.2, 5.3 виключити слова "доступу до телекомунікаційних мереж".

11. У пункті 4.2.1:

- слова "місцеве завершення з'єднання" замінити словами "термінація трафіка на місцевому рівні";

- слова "місцевий транзит трафіка" замінити словами "транзит трафіка на місцевому рівні".

12. У пункті 4.2.2:

- слова "міжміське завершення з'єднання" замінити словами "термінація трафіка на міжміському рівні";

- слова "міжміський транзит трафіка" замінити словами "транзит трафіка на міжміському рівні";

- виключити слово "міжміської".

13. У назві розділів V, VI та пункті 6.4 слова "доступу до телекомунікаційних мереж" замінити словами ", які надаються у точці взаємоз'єднання".

14. У пункті 6.1 виключити слова "операторів телекомунікацій".

15. У назві розділів VII - X та пунктах 5.1, 6.1, 6.3, 6.5, 6.6, 7.1, 7.2, 8.3, 8.4, 8.5, 9.1, 9.5, 9.9, 10.2, 10.3, 10.4 слова "доступу до телекомунікаційних мереж" замінити словами ", які надаються у точці взаємоз'єднання,".

16. Пункт 6.2 викласти у такій редакції: "Визначення собівартості послуг, які надаються в точці взаємоз'єднання, потребує розподілу доходів і витрат за узагальненими статтями витрат із кожного виду послуг, у тому числі послуг, які надаються в точці взаємоз'єднання операторами телекомунікацій, який здійснюється операторами телекомунікацій на основі даних бухгалтерського обліку (економічно обґрунтованих витрат), з подальшим впровадженням роздільного обліку доходів і витрат за видами послуг.".

17. Пункт 7.4 викласти у такій редакції: "Розрахункові такси за послуги, які надаються в точці взаємоз'єднання при наданні послуг фіксованого місцевого телефонного зв'язку і не підлягають державному регулюванню, встановлюються операторами телекомунікацій самостійно.".

18. Пункт 8.9 викласти у такій редакції: "Розрахункові такси за послуги, які надаються в точці взаємоз'єднання при наданні послуг фіксованого міжміського телефонного зв'язку і не підлягають державному регулюванню, встановлюються операторами телекомунікацій самостійно.".

19. Пункт 9.11 викласти у такій редакції: "Розрахункові такси за послуги, які надаються в точці взаємоз'єднання при наданні послуг фіксованого міжнародного телефонного зв'язку і не підлягають державному регулюванню, встановлюються операторами телекомунікацій самостійно.".

20. Виключити пункт 10.5.

21. Пункт 10.6 викласти у такій редакції: "Розрахункові такси за послуги, які надаються в точці взаємоз'єднання при наданні послуг рухомого (мобільного) зв'язку і не підлягають державному регулюванню, встановлюються операторами телекомунікацій самостійно.".

 

Начальник
Економічного управління

Т. Ієвлєва

 
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали