Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про затвердження Змін до Плану діяльності Міністерства фінансів України з підготовки проєктів регуляторних актів на 2020 рік

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 16 березня 2020 року N 114

Про затвердження Змін до Плану діяльності Міністерства фінансів України з підготовки проєктів регуляторних актів на 2020 рік

Відповідно до статті 7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" наказую:

1. Затвердити Зміни до Плану діяльності Міністерства фінансів України з підготовки проєктів регуляторних актів на 2020 рік, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 12 грудня 2019 року N 525 (План N 525) (із змінами) (далі - Зміни), що додаються.

2. Управлінню комунікацій та питань інформаційної політики забезпечити оприлюднення Змін на вебсайті Міністерства фінансів України в мережі Інтернет.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

І. Уманський

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства фінансів України
16 березня 2020 року N 114

Зміни
до Плану діяльності Міністерства фінансів України з підготовки проєктів регуляторних актів на 2020 рік (План N 525)

Пункт 6 Плану діяльності Міністерства фінансів України з підготовки проєктів регуляторних актів на 2020 рік викласти у такій редакції:

"

6.

Приведення положень постанови Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 року N 440 "Про затвердження Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру" (Постанова N 440) у відповідності до вимог Закону України від 15.05.2003 N 755-IV "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" з урахуванням змін, внесених Законом України від 20.09.2019 N 132-IX "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні" (Закон N 132-IX)

Проєкт постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру"

Протягом року

Мінфін (Департамент податкової політики та нагляду за фіскальними органами),
ДПС
(Департамент методологічної та нормотворчої роботи)

Внесення змін до Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру (Постанова N 440) з метою спрощення державної реєстрації створення юридичної особи в частині зазначення у заяві на реєстрацію створення юридичної особи, у тому числі інформації про включення до Реєстру неприбуткових установ та організацій

".

 

Директор Департаменту податкової
політики та нагляду за фіскальними органами

Л. Максименко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали