Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про затвердження Змін до Плану діяльності Міністерства фінансів України з підготовки проєктів регуляторних актів на 2020 рік

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 17 лютого 2020 року N 72

Про затвердження Змін до Плану діяльності Міністерства фінансів України з підготовки проєктів регуляторних актів на 2020 рік

Відповідно до статті 7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" наказую:

1. Затвердити Зміни до Плану діяльності Міністерства фінансів України з підготовки проєктів регуляторних актів на 2020 рік, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 12 грудня 2019 року N 525 (План N 525) (із змінами) (далі - Зміни), що додаються.

2. Управлінню комунікацій та питань інформаційної політики забезпечити оприлюднення Змін на вебсайті Міністерства фінансів України в мережі Інтернет.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

О. Маркарова

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства фінансів України
17 лютого 2020 року N 72

Зміни
до Плану діяльності Міністерства фінансів України з підготовки проєктів регуляторних актів на 2020 рік (План N 525)

Доповнити План діяльності Міністерства фінансів України з підготовки проєктів регуляторних актів на 2020 рік новим пунктом такого змісту:

"

72

Приведення підзаконного нормативно-правового акта у відповідність із Законами України від 10 липня 2018 року N 2497-VIII "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств" (Закон N 2497-VIII), від 23 листопада 2018 року N 2628-VIII "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів" (Закон N 2628-VIII) та від 5 грудня 2019 року N 344-IX "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо створення сприятливих умов для діяльності підприємств та організацій, заснованих громадськими об'єднаннями осіб з інвалідністю" (Закон N 344-IX)

Проєкт наказу Міністерства фінансів України "Про затвердження Змін у додаток до Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку"

1 півріччя

Міністерство фінансів України / Департамент податкової політики та нагляду за фіскальними органами

Приведення нормативно-правового акта у відповідність із нормами чинного законодавства

".

 

Директор Департаменту
податкової політики та нагляду
за фіскальними органами

Л. Максименко




 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали