Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про затвердження змін до орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2019 рік, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 2 січня 2019 року N 2 "Про затвердження орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2019 рік"

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 9 квітня 2019 року N 349

Про затвердження змін до орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2019 рік, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 2 січня 2019 року N 2 "Про затвердження орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2019 рік"

На виконання п. 6 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року N 996 "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики" (із змінами), наказую:

1. Затвердити до орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2019 рік, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 2 січня 2019 року N 2 (План N 2) (із змінами), зміни, що додаються.

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Фонду державного майна України відповідно до розподілу функціональних обов'язків.

 

В. о. Голови Фонду

В. Трубаров

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Фонду державного майна України
09 квітня 2019 року N 349

Зміни до орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2019 рік (План N 2)

Доповнити таблицю рядками 12, 13 такого змісту:

N

Питання або проект нормативно-правового акта

Захід, що проводитиметься у рамках консультацій з громадськістю

Строк проведення консультацій

Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія рішення, що буде прийняте за результатами консультацій

Контактні дані особи / структурного підрозділу, відповідального за проведення консультацій (телефон, e-mail)

12

Проект наказу Фонду державного майна України "Про внесення змін до наказу Фонду державного майна України від 23 січня 2004 року N 105"

Електронна консультація шляхом оприлюднення на веб-сайті Фонду державного майна України (www.spfu.gov.ua)

квітень - травень 2019 року

Органи державної влади, суб'єкти господарювання, які провадять діяльність з визначення вартості майна

Моруга Тетяна Василівна, заступник начальника Управління - начальник відділу майнових комплексів та корпоративних прав Управління оцінки майна та майнових прав Департаменту оцінки майна, майнових прав та професійної оціночної діяльності, тел. 200-34-21, mtv@spfu.gov.ua

13

Проект наказу Фонду державного майна України "Порядок визначення оціночної вартості нерухомості та об'єктів незавершеного будівництва, що продаються (обмінюються)"

Електронна консультація шляхом оприлюднення на веб-сайті Фонду державного майна України (www.spfu.gov.ua)

III квартал 2019 року

Суб'єкти господарювання, які провадять діяльність з визначення вартості майна

Петержак Олексій Станіславович, начальник відділу ведення єдиної бази звітів з оцінки майна та аналізу ціноутворення Управління оцінки майна та майнових прав Департаменту оцінки майна, майнових прав та професійної оціночної діяльності, тел. 200-32-58, ocinka@spfu.gov.ua

 

Начальник Управління комунікаційного
забезпечення та роботи з громадськістю

Н. Яворська
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали