Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про затвердження Змін до наказів Державної казначейської служби України

ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 27 листопада 2019 року N 332

Про затвердження Змін до наказів Державної казначейської служби України

На виконання Бюджетного кодексу України та з метою приведення Інструкції про складання органами Державної казначейської служби України бюджетної звітності про виконання місцевих бюджетів, затвердженої наказом Державної казначейської служби України від 06 лютого 2018 року N 36 (Наказ N 36), та Інструкції про складання Державною казначейською службою України бюджетної звітності про виконання Зведеного бюджету України, Державного бюджету України і місцевих бюджетів Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя, затвердженої наказом Державної казначейської служби України від 07 лютого 2018 року N 38 (Наказ N 38), у відповідність до бюджетної класифікації, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 14 січня 2011 року N 11, наказую:

1. Затвердити Зміни до Інструкції про складання органами Державної казначейської служби України бюджетної звітності про виконання місцевих бюджетів, затвердженої наказом Державної казначейської служби України від 06 лютого 2018 року N 36 (Наказ N 36), та Інструкції про складання Державною казначейською службою України бюджетної звітності про виконання Зведеного бюджету України, Державного бюджету України і місцевих бюджетів Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя, затвердженої наказом Державної казначейської служби України від 07 лютого 2018 року N 38 (Наказ N 38), що додаються.

2. Органам Державної казначейської служби України складати і подавати місячну, квартальну та річну звітність про виконання місцевих бюджетів з урахуванням внесених змін, починаючи зі звіту за листопад 2019 року.

3. Департаменту консолідованої звітності (Шамрай Галина) складати і подавати місячну, квартальну та річну звітність про виконання Зведеного бюджету України, Державного бюджету України і місцевих бюджетів Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя з урахуванням внесених змін, починаючи зі звіту за листопад 2019 року.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступників Голови Державної казначейської служби України відповідно до розподілу обов'язків та начальників головних управлінь Державної казначейської служби України в областях та м. Києві.

 

Голова

Т. Слюз

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державної казначейської служби України
27 листопада 2019 року N 332

Зміни
до Інструкції про складання органами Державної казначейської служби України бюджетної звітності про виконання місцевих бюджетів, затвердженої наказом Державної казначейської служби України від 06 лютого 2018 року N 36 (Наказ N 36), та Інструкції про складання Державною казначейською службою України бюджетної звітності про виконання Зведеного бюджету України, Державного бюджету України і місцевих бюджетів Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя, затвердженої наказом Державної казначейської служби України від 07 лютого 2018 року N 38 (Наказ N 38)

1. У складовій I "Доходи" Зведеної форми, розділі I "Доходи" форми N 2ммб і складовій I "Доходи" Зведеної форми та підрозділі 1.1 розділу I "Доходи" форми N 2кмб(мб) (додаток 1 до Інструкції про складання органами Державної казначейської служби України бюджетної звітності про виконання місцевих бюджетів, затвердженої наказом Державної казначейської служби України від 06 лютого 2018 року N 36 (Наказ N 36) (далі - Інструкція N 36) та у Звіті про надання та використання місцевими бюджетами дотацій та субвенцій, отриманих з державного бюджету (додаток 3 до Інструкції N 36 (Наказ N 36)) після коду 41031000 "Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу" доповнити кодом 41031100 "Субвенція з державного бюджету міському бюджету міста Бучі Київської області на будівництво дошкільного дитячого закладу по вул. Лесі Українки в м. Бучі Київської області".

2. У Розділі I "Доходи" Звіту про виконання місцевих бюджетів Автономної республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя (додаток 3 до Інструкції про складання Державною казначейською службою України бюджетної звітності про виконання Зведеного бюджету України, Державного бюджету України і місцевих бюджетів Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя, затвердженої наказом Державної казначейської служби України від 07 лютого 2018 року N 38 (Наказ N 38)) після коду 41031000 "Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу" доповнити кодом 41031100 "Субвенція з державного бюджету міському бюджету міста Бучі Київської області на будівництво дошкільного дитячого закладу по вул. Лесі Українки в м. Бучі Київської області".

 

Заступник директора
Департаменту - начальник
відділу методології казначейського
обслуговування бюджетів за видатками та
інших клієнтів Департаменту методології 
з обслуговування бюджетів, бухгалтерського
обліку, звітності та розвитку Казначейства

Х. Харпола
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали