Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про затвердження Змін до Класифікатора ДФС, митниць ДФС та їх структурних підрозділів

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 15 квітня 2019 року N 303

Про затвердження Змін до Класифікатора ДФС, митниць ДФС та їх структурних підрозділів

Відповідно до статті 454 Митного кодексу України ( N 4495-VI) та у зв'язку зі змінами в організаційній структурі Львівської митниці ДФС наказую:

1. Затвердити Зміни до Класифікатора ДФС, митниць ДФС та їх структурних підрозділів, затвердженого наказом ДФС від 19.01.2017 N 26 (Наказ N 26) (зі змінами), що додаються.

2. Департаменту комунікацій (Веселова Н.) забезпечити розміщення цього наказу на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України.

3. Керівнику Львівської митниці ДФС забезпечити продовження протягом цього року нумерації митних декларацій (Наказ N 246) у новостворених підрозділах, що використовуватимуть коди, які були закріплені за підрозділами, попередньо розташованими за відповідними адресами, з номерів, наступних за використаними.

4. Цей наказ набирає чинності через 10 днів з моменту його оприлюднення.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на в. о. заступника Голови ДФС Кривіцького В.

 

В. о. Голови

О. Власов

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державної фіскальної служби України
15 квітня 2019 року N 303

Зміни до Класифікатора ДФС, митниць ДФС та їх структурних підрозділів (Наказ N 26)

1. У позиції "UA209030" у колонках "українською мовою", "англійською мовою" та "назва вулиці тощо" слова, знаки та цифри "Відділи митного оформлення 1, 3 - 5 митного поста "Мостиська", пункт пропуску "Шегині - Медика", "Customs Clearance Divisions No 1, 3 - 5, Customs Post "Mostyska", Checkpoint "Shehyni - Medyka" та "пункт пропуску "Шегині - Медика" замінити словами, знаками та цифрами "Митний пост "Мостиська", пункт пропуску "Шегині - Медика", "Customs Post "Mostyska", Checkpoint "Shehyni - Medyka" та "вул. Дружби, 201" відповідно.

2. У позиції "UA209040" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова, знаки та цифри "Відділ митного оформлення N 2 митного поста "Мостиська", пункт пропуску "Мостиська - Пшемисль" та "Customs Clearance Divisions No 2, Customs Post "Mostyska", Checkpoint "Mostyska - Pshemysl" замінити словами, знаками та цифрами "Митний пост "Мостиська - залізничний", пункт пропуску "Мостиська - Пшемисль" та "Customs Post "Mostyska - zaliznychnyi", Checkpoint "Mostyska - Pshemysl" відповідно.

3. Позицію "UA209050" викласти у такій редакції:

"

UA209050

 

Митний пост "Південний" (керівництво)

Customs Post "Pivdennyi" (Senior Staff)

Львівська

м. Стрий

82400

вул. Промислова, 7

".

4. У позиції "UA209100" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова, знаки та цифри "Відділ митного оформлення N 1 митного поста "Львів - Поштовий" та "Customs Clearance Division No 1, Customs Post "Lviv - Poshtovyi" замінити словами та знаками "Митний пост "Львів - Поштовий" та "Customs Post "Lviv - Poshtovyi" відповідно.

5. У позиції "UA209110" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова та знаки "Митний пост "Дрогобич" та "Customs Post "Drohobych" замінити словами та знаками "Відділ митного оформлення "Дрогобич" митного поста "Південний" та "Customs Clearance Division "Drohobych" Customs Post "Pivdennyi" відповідно.

6. У позиції "UA209120" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова та знаки "Митний пост "Стрий" та "Customs Post "Stryi" замінити словами та знаками "Відділ митного оформлення "Стрий" митного поста "Південний" та "Customs Clearance Division "Stryi" Customs Post "Pivdennyi" відповідно.

6. У позиції "UA209130" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова та знаки "Митний пост "Броди" та "Customs Post "Brody" замінити словами та знаками "Відділ митного оформлення "Броди" митного поста "Північний" та "Customs Clearance Division "Brody" Customs Post "Pivnichnyi" відповідно.

7. У позиції "UA209180" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова та знаки "Відділ митного оформлення "Городок" митного поста "Західний" та "Customs Clearance Division "Sokal", Customs Post "Zakhidnyi" замінити словами та знаками "Відділ митного оформлення N 1 митного поста "Городок" та "Customs Clearance Division No 1 Customs Post "Gorodok" відповідно.

8. У позиції "UA209190" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова та знаки "Відділ митного оформлення "Скнилів" митного поста "Західний" та "Customs Clearance Division "Sknyliv", Customs Post "Zakhidnyi" замінити словами та знаками "Відділ митного оформлення N 2 митного поста "Городок" та "Customs Clearance Division No 2 Customs Post "Gorodok" відповідно.

9. У позиції "UA209200" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова та знаки "Відділ митного оформлення "Яворів" митного поста "Західний" та "Customs Clearance Division "Yavoriv", Customs Post "Zakhidnyi" замінити словами та знаками "Відділ митного оформлення N 3 митного поста "Городок" та "Customs Clearance Division No 3 Customs Post "Gorodok" відповідно.

10. У позиції "UA209210" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова та знаки "Митний пост "Західний" (керівництво)" та "Customs Post "Zakhidnyi" (Senior Staff)" замінити словами та знаками "Митний пост "Городок" (керівництво)" та "Customs Post "Gorodok" (Senior Staff)" відповідно.

11. Позиції "UA209230" та "UA209240" виключити.

 

В. о. директора Департаменту організації
митного контролю та оформлення

А. Сербайло
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали