Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про затвердження Протоколу між митними адміністраціями держав - членів ГУАМ

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 4 січня 2019 року N 3

Про затвердження Протоколу між митними адміністраціями держав - членів ГУАМ

Відповідно до пункту 6 Положення про укладання, виконання та денонсації міжнародних договорів України міжвідомчого характеру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 1994 року N 422, та підпунктів 86 (Постанова N 236) і 87 пункту 4 Положення про Державну фіскальну службу України (Постанова N 236), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 травня 2014 року N 236, наказую:

1. Затвердити Протокол між митними адміністраціями держав - членів ГУАМ про взаємодію у сфері боротьби з митними правопорушеннями, пов'язаними з переміщенням товарів повітряним транспортом через державні кордони держав - членів ГУАМ, підписаний 05 жовтня 2018 року (далі - Протокол), що додається (див. окремо в базі).

2. Керівникам структурних підрозділів ДФС забезпечити виконання положень Протоколу.

3. Департаменту комунікацій (Веселова Н.) забезпечити оприлюднення цього наказу шляхом розміщення на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України.

4. Департаменту моніторингу доходів та обліково-звітних систем (Чмерук М.) забезпечити внесення цього наказу до Репозиторія звітної і статистичної інформації Державної фіскальної служби України відповідно до наказу ДФС від 07.10.2014 N 168.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В. о. Голови

О. Власов
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали