Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про затвердження Порядку надання жінкам, зареєстрованим у місті Києві, одноразової матеріальної допомоги при народженні трьох і більше дітей

Про затвердження Порядку надання жінкам, зареєстрованим у місті Києві, одноразової матеріальної допомоги при народженні трьох і більше дітей

Наказ Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
від 13 березня 2019 року N 47

Зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у місті Києві
02 квітня 2019 р. за N 104/2281

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року N 731 "Про затвердження Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади" та на виконання міської цільової програми "Турбота. Назустріч киянам" на 2019 - 2021 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 18 грудня 2018 року N 459/6510 (Програма N 459/6510), відповідно до підпункту 36 пункту 6 (Розпорядження N 778), підпункту 10.12 пункту 10 Положення про Департамент соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (Розпорядження N 175), затвердженого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 12 лютого 2013 року N 175 (у редакції розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 10 серпня 2015 року N 778 (Розпорядження N 778)), з метою соціального захисту окремих малозабезпечених верств населення наказую:

1. Затвердити Порядок надання жінкам, зареєстрованим у місті Києві, одноразової матеріальної допомоги при народженні трьох і більше дітей, що додається.

2. Начальнику відділу правового забезпечення (Шутій В. М.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у місті Києві.

3. Цей наказ набирає чинності з моменту його оприлюднення.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Директор Департаменту

Ю. Крикунов

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
13 березня 2019 року N 47

Зареєстровано
в Головному територіальному управлінні юстиції у м. Києві
02 квітня 2019 р. за N 104/2281

ПОРЯДОК
надання жінкам, зареєстрованим у місті Києві, одноразової матеріальної допомоги при народженні трьох і більше дітей

1. Порядок надання жінкам, зареєстрованим у місті Києві, одноразової матеріальної допомоги при народженні трьох і більше дітей, (далі - Порядок) визначає механізм надання жінкам, зареєстрованим у місті Києві, одноразової матеріальної допомоги при народженні трійні (і більше дітей воднораз) за рахунок коштів, передбачених міською цільовою програмою "Турбота. Назустріч киянам" на 2019 - 2021 роки, затвердженою рішенням Київської міської ради від 18 грудня 2018 року N 459/6510 (Програма N 459/6510), в межах видатків, передбачених на цю мету в бюджеті міста Києва на відповідний рік.

2. Жінки, зареєстровані в місті Києві, або їх законні представники звертаються з заявою (з дозволом на обробку персональних даних) до Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (далі - Департамент). В заяві зазначаються реквізити поточного рахунку в банківській установі за їх вибором, на який буде здійснено перерахування матеріальної допомоги.

3. До заяви додаються:

- копія паспорта громадянина України - заявниці, якщо жінка має паспорт у формі ID-карти, додається актуальний витяг з Реєстру територіальної громади міста Києва;

- копія свідоцтв про народження дітей;

- копія документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, у якому зазначено реєстраційний номер облікової картки платника податків або копія сторінки паспорта громадянина України з відміткою про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта (для осіб, які через релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті);

- довідка, видана закладом охорони здоров'я, завірена підписом головного лікаря та круглою печаткою закладу охорони здоров'я незалежно від форми власності та підпорядкування, в тому числі і лікарями, що провадять господарську діяльність з медичної практики як фізичні особи - підприємці, в разі, якщо пологи відбулись в закладі охорони здоров'я, що не підпорядкований Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації);

- довідка, видана за рішенням лікарсько-консультаційної комісії лікувально-профілактичного закладу за місцем проживання чи роботи на підставі перекладених на державну мову та нотаріально засвідчених документів, які підтверджують народження трьох і більше дітей під час тимчасового перебування жінки за межами держави (для жінок, які народили дітей за межами держави);

- копія довідки, в якій зазначено фактичне місце проживання в місті Києві, виданої за формою, визначеною Порядком оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 01 жовтня 2014 року N 509 (для внутрішньо переміщених осіб).

Зазначені документи подаються також в оригіналах для звірки з копіями. Законний представник надає документ та його копію, що посвідчує його особу.

До наданих документів долучається лист Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про факт багатоплідних (троє і більше дітей) пологів у закладі охорони здоров'я, що підпорядкований Департаменту охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

4. У наданні матеріальної допомоги може бути відмовлено у разі:

- ненадання заявницею документів, зазначених у пункті 3 цього Порядку;

- відсутності поточного рахунку в банківській установі.

5. Облік та звітність щодо надання матеріальної допомоги здійснюються Департаментом (реєстрація заяв, подання Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, надання оперативної інформації).

6. Заявниця зобов'язана надавати достовірні документи. Суми матеріальної допомоги, виплачені внаслідок зловживань з боку заявниці або членів її сім'ї, стягуються з них у судовому порядку.

 

Начальник управління
бухгалтерського обліку та фінансів

О. Потійчук
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали