Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про затвердження Положення про порядок надання безкоштовного харчування та продуктових наборів малозабезпеченим верствам населення Шевченківського району м. Києва

Про затвердження Положення про порядок надання безкоштовного харчування та продуктових наборів малозабезпеченим верствам населення Шевченківського району м. Києва

Розпорядження Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації
від 15 квітня 2019 року N 288

Зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у місті Києві
03 травня 2019 р. за N 129/2306

Відповідно до статей 6, 13, 23 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статей 5 (Закон N 2671-VIII), 7 Закону України "Про соціальні послуги" (Закон N 2671-VIII), постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2009 року N 1417 "Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)", на виконання міської цільової програми "Турбота. Назустріч киянам" на 2019 - 2021 роки", затвердженої рішенням Київської міської ради від 18 грудня 2018 року N 459/6510 (Програма N 459/6510), з метою забезпечення соціальним захистом окремих категорій малозабезпечених верств населення Шевченківського району м. Києва:

1. Затвердити Положення про порядок надання безкоштовного харчування та продуктових наборів малозабезпеченим верствам населення Шевченківського району м. Києва, що додається.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації від 19 вересня 2016 року N 569 "Про затвердження Положення про порядок надання безкоштовного харчування та продуктових наборів малозабезпеченим верствам населення Шевченківського району м. Києва", зареєстроване Головним територіальним управлінням юстиції у місті Києві 17 жовтня 2016 року за N 176/1489.

3. Розпорядження набирає чинності з дня його оприлюднення.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Гаряга

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації
15 квітня 2019 року N 288

Зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у місті Києві
03 травня 2019 р. за N 129/2306

ПОЛОЖЕННЯ
про порядок надання безкоштовного харчування та продуктових наборів малозабезпеченим верствам населення Шевченківського району м. Києва

I. Загальні положення

1.1. Це Положення визначає умови та порядок надання безкоштовного харчування та продуктових наборів для малозабезпечених верств населення Шевченківського району м. Києва, які опинилися в складних життєвих обставинах.

1.2. Забезпечення безкоштовним харчуванням та продуктовими наборами малозабезпечених громадян здійснюється Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шевченківського району м. Києва (далі - Територіальний центр) за рахунок коштів, передбачених в бюджеті м. Києва на виконання міської цільової програми "Турбота. Назустріч киянам" на 2019 - 2021 роки", затвердженої рішенням Київської міської ради від 18 грудня 2018 року N 459/6510 (Програма N 459/6510), в межах видатків, передбачених на цю мету в бюджеті на поточний рік.

II. Порядок надання безкоштовного харчування та продуктових наборів

2.1. Право на отримання безкоштовного харчування та продуктових наборів мають громадяни, які у встановленому порядку перебувають на обслуговуванні в структурних підрозділах Територіального центру, середньомісячний сукупний дохід яких за попередні шість місяців, що передують місяцю звернення, не перевищує трьох прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність.

2.2. Надання безкоштовного харчування та продуктових наборів громадянам здійснюється за умови подання ними до Територіального центру особисто письмової заяви довільного зразка, довідки про доходи за шість місяців, що передують місяцю звернення, медичної довідки про відсутність інфекційних захворювань (у разі забезпечення харчування). У подальшому ці документи долучаються до особової справи громадянина, який перебуває на обслуговуванні в Територіальному центрі.

Документи, на підставі яких надається безкоштовне харчування та продуктові набори, поновлюються один раз на рік.

2.3. Після надходження від громадян документів, зазначених у пункті 2.2 цього Положення, та проведення обстеження їх матеріально-побутових умов Територіальний центр протягом 5 календарних днів видає наказ щодо здійснення обслуговування громадян з надання безкоштовного харчування чи надання продуктових наборів.

2.4. Період, протягом якого громадяни мають право харчуватися чи отримувати продуктові набори, визначається Територіальним центром з урахуванням матеріального положення, стану здоров'я громадянина, та виходячи з наявних фінансових можливостей Територіального центру.

Одна особа має право на отримання лише одного виду допомоги: продуктового набору або безкоштовного харчування. Продуктові набори видаються лише при умові неотримання громадянином безкоштовного харчування.

У разі неможливості організації надання безкоштовного харчування громадянам, воно може бути замінено на отримання ними продуктового набору.

2.5. Вартість одного обіду при безкоштовному харчуванні та вартість продовольчого набору визначається та затверджується розпорядженням Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.

2.6. Суб'єкт господарювання, в якого буде здійснена закупівля безкоштовного харчування або продуктових наборів, визначається згідно з чинним законодавством. Організація безкоштовного харчування здійснюється через мережу підприємств громадського харчування, з якими Територіальний центр укладає відповідні угоди про організацію та забезпечення безкоштовним харчуванням громадян за списками, які складаються і подаються Територіальним центром.

2.7. Меню безкоштовного харчування формується у відповідності з вимогами санітарних та гігієнічних норм і повинно бути різноманітним, збалансованим та відповідати віковим особливостям непрацездатних громадян. Меню узгоджується директором Територіального центру.

2.8. Облік, контроль за відвідуванням закладів громадського харчування та організацію видачі продуктових наборів здійснює відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги Територіального центру.

2.9. Громадянам, які перебувають на надомному обслуговуванні в Територіальному центрі, продуктові набори доставляються за місцем проживання соціальними робітниками Територіального центру.

Громадяни, які не мають обмежень рухомої активності, отримують талони на безкоштовне харчування або одержують продуктові набори самостійно у відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги Територіального центру.

Громадяни, які одержують безкоштовне харчування, отримують у відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги Територіального центру талони, які пред'являються в закладах громадського харчування для одержання безкоштовного харчування.

2.10. Для чергування в закладах громадського харчування, де надається безкоштовне харчування, призначаються відповідальні працівники Територіального центру, які видають талони на харчування відповідно до списку та щодня контролюють присутність громадян на обідах.

2.11. Громадяни, яким надається безкоштовне харчування, зобов'язані дотримуватись правил поведінки у громадських місцях та відвідувати місце громадського харчування з 12.00 до 14.00.

2.12. Для поліпшення рівня життя малозабезпечених громадян, які обслуговуються структурними підрозділами Територіального центру, та інших соціально незахищених верств населення, шляхом надання безкоштовних продуктових наборів, зокрема до святкових та пам'ятних дат:

- Різдво Христове;

- Пасха;

- День Перемоги;

- День Святої Трійці;

- День Конституції;

- День незалежності України;

- День людей похилого віку;

- День людей з інвалідністю.

2.13. Підставою для відмови у наданні безкоштовного харчування або продуктового набору є:

порушення відвідувачем правил поведінки в закладі громадського харчування та скарги з боку інших відвідувачів;

не перебування на обслуговуванні або зняття з обслуговування у відділеннях Територіального центру;

відсутність фінансування Територіального центру.

2.14. У разі позбавлення громадянина права на безкоштовне харчування видані громадянину талони анулюються, про що повідомляється заклад громадського харчування.

 

Керівник апарату

В. Царан
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали