Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про затвердження Положення про організацію оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій та зв'язку у сфері цивільного захисту територіальної підсистеми м. Києва єдиної державної системи цивільного захисту

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.07.2019 р. N 1342

Київ

Про затвердження Положення про організацію оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій та зв'язку у сфері цивільного захисту територіальної підсистеми м. Києва єдиної державної системи цивільного захисту

Розпорядження скасовано як таке, що нереалізоване(згідно з розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 20 серпня 2019 року N 1478) (Розпорядження N 1478)

Відповідно до статті 19 ( N 5403-VI) та частини п'ятої статті 30 Кодексу цивільного захисту України ( N 5403-VI), постанови Кабінету Міністрів України від 09 січня 2014 року N 11 "Про затвердження Положення про єдину державну систему цивільного захисту" (Постанова N 11), постанови Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2017 року N 733 "Про затвердження Положення про організацію оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій та зв'язку у сфері цивільного захисту" (Постанова N 733), пунктів 5 (План N 488-р), 7 Плану заходів щодо реалізації Концепції розвитку та технічної модернізації системи централізованого оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій (План N 488-р), затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11 липня 2018 року N 488-р, розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 01 жовтня 2015 року N 988 "Про територіальну підсистему єдиної державної системи цивільного захисту" (Розпорядження N 988), з метою забезпечення своєчасного оповіщення керівного складу органів управління та сил цивільного захисту і населення м. Києва про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій у мирний час і в особливий період:

1. Затвердити Положення про організацію оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій та зв'язку у сфері цивільного захисту територіальної підсистеми м. Києва єдиної державної системи цивільного захисту, що додається*.


* Не наводиться.

2. Головам районних в місті Києві державних адміністрацій - керівникам районних ланок територіальної підсистеми міста Києва єдиної державної системи цивільного захисту протягом місяця затвердити за погодженням з Управлінням з питань цивільного захисту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Положення про організацію оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій та зв'язку у сфері цивільного захисту районної ланки територіальної підсистеми м. Києва єдиної державної системи цивільного захисту.

3. Головам районних в місті Києві державних адміністрацій відповідно до пункту 12 Положення про єдину державну систему цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09 січня 2014 року N 11 (Постанова N 11), та цього розпорядження створити чергові служби районних в місті Києві державних адміністрацій.

4. Керівникам суб'єктів господарювання на території міста Києва, що мають у своєму підпорядкування об'єкти підвищеної небезпеки, об'єкти з масовим перебуванням людей, протягом місяця після затвердження Положень про організацію оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій та зв'язку у сфері цивільного захисту районних ланок територіальної підсистеми м. Києва єдиної державної системи цивільного захисту затвердити за погодженням з керівниками районних ланок відповідні локальні, об'єктові чи спеціальні Положення про організацію оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій та зв'язку у сфері цивільного захисту.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Виконувач обов'язків голови

М. Поворозник
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали