Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про затвердження переможця інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проекту "Облаштування мотузкового парку на території парку "Позняки" у Дарницькому районі"

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.06.2019 р. N 1171

Київ

Про затвердження переможця інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проекту "Облаштування мотузкового парку на території парку "Позняки" у Дарницькому районі"

Відповідно до Положення про порядок проведення інвестиційних конкурсів для будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24 травня 2007 року N 528/1189, та розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 16 серпня 2018 року N 1489 "Про проведення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проекту "Облаштування мотузкового парку на території парку "Позняки" у Дарницькому районі" (Розпорядження N 1489):

1. Затвердити переможцем інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реалізації проекту "Облаштування мотузкового парку на території парку "Позняки" у Дарницькому районі" (протокол постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об'єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва від 18 червня 2019 року N 118/2019) ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АКТИВНА ДАРНИЦЯ" (ідентифікаційний код - 40627055).

2. Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) укласти відповідний інвестиційний договір з переможцем інвестиційного конкурсу та замовником реалізації проекту - комунальним підприємством по утриманню зелених насаджень Дарницького району м. Києва.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали