Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про затвердження нової редакції Статуту ДЕРЖАВНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "УКРАЇНСЬКЕ АГЕНТСТВО З АВТОРСЬКИХ ТА СУМІЖНИХ ПРАВ"

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 18 березня 2019 року N 435

Про затвердження нової редакції Статуту ДЕРЖАВНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "УКРАЇНСЬКЕ АГЕНТСТВО З АВТОРСЬКИХ ТА СУМІЖНИХ ПРАВ"

Відповідно до статті 57 Господарського кодексу України, статті 6 Закону України "Про управління об'єктами державної власності", статті 15 та частини четвертої статті 17 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" наказую:

1. Затвердити Статут ДЕРЖАВНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "УКРАЇНСЬКЕ АГЕНТСТВО З АВТОРСЬКИХ ТА СУМІЖНИХ ПРАВ" у новій редакції, що додається*.


* Не наводиться.

2. Виконувачу обов'язків генерального директора ДЕРЖАВНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "УКРАЇНСЬКЕ АГЕНТСТВО З АВТОРСЬКИХ ТА СУМІЖНИХ ПРАВ" Бугаєнко І. В.:

у тижневий строк у встановленому порядку подати Статут на державну реєстрацію;

у десятиденний строк після державної реєстрації Статуту поінформувати Мінекономрозвитку про її проведення.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 10.12.2018 N 1866 "Про затвердження нової редакції Статуту ДЕРЖАВНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "УКРАЇНСЬКЕ АГЕНТСТВО З АВТОРСЬКИХ ТА СУМІЖНИХ ПРАВ".

4. Цей наказ набирає чинності з дня його прийняття, крім пункту 3, який набирає чинності з дня державної реєстрації Статуту, зазначеного в пункті 1 цього наказу.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Виконувач обов'язків Міністра
економічного розвитку і торгівлі України

М. Є. Нефьодов
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали