Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про затвердження нової редакції статуту державного підприємства "Радгосп "Виноградна долина"

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 4 березня 2020 року N 390

Про затвердження нової редакції статуту державного підприємства "Радгосп "Виноградна долина"

Керуючись Господарським кодексом України, статтями 6 та 7 Закону України "Про управління об'єктами державної власності", статтею 5 Закону України "Про Фонд державного майна України" (Закон N 4107-VI), статтями 14 та 15 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", враховуючи розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 листопада 2019 року N 1101-р "Про передачу цілісних майнових комплексів державних підприємств, установ та організацій до сфери управління Фонду державного майна" (Перелік N 1101-р), акт приймання-передачі цілісного майнового комплексу державного підприємства "Радгосп "Виноградна долина" (код згідно з ЄДРПОУ 00413995) зі сфери управління Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України до сфери управління Фонду державного майна України від 20.12.2019 та з метою приведення статуту державного підприємства "Радгосп "Виноградна долина" у відповідність до вимог законодавства України наказую:

1. Затвердити зміни до статуту державного підприємства "Радгосп "Виноградна долина" (далі - Підприємство) шляхом викладення його у новій редакції, що додається*.


* Не наводиться.

2. Директору Підприємства або виконувачу обов'язків директора Підприємства, або особі (особам), що має (мають) право без довіреності вчиняти юридично значимі дії від імені Підприємства та зазначені як такі в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, або іншій особі на підставі довіреності:

1) у тридцятиденний строк з моменту видання цього наказу подати на державну реєстрацію статут Підприємства у відповідності до вимог Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань";

2) у десятиденний строк з дня державної реєстрації статуту Підприємства забезпечити надання до Фонду державного майна України належним чином завірених копій статуту та опису документів, що надані державному реєстратору для проведення реєстраційної дії "Державна реєстрація змін до установчих документів юридичної особи".

Контроль за виконанням цього наказ залишаю за собою.

 

Заступник Голови Фонду

С. Ігнатовський
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали