Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про затвердження нормативного документа "Формування, обробка і передавання параметрів "номер сторони, що викликає" та "номер сторони, яку викликають" у мережі спільноканальної сигналізації N 7. Технічні умови"

АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 21 березня 2014 року N 128

Про затвердження нормативного документа "Формування, обробка і передавання параметрів "номер сторони, що викликає" та "номер сторони, яку викликають" у мережі спільноканальної сигналізації N 7. Технічні умови"

Відповідно до частини першої статті 15 Закону України "Про телекомунікації", абзацу другого підпункту 33 пункту 4 Положення про Адміністрацію Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, затвердженого Указом Президента України від 30 червня 2011 року N 717, з метою встановлення вимог до формування, обробки і передавання параметрів "номер сторони, що викликає" та "номер сторони, яку викликають" у мережі спільноканальної сигналізації N 7 наказую:

1. Затвердити нормативний документ "Формування, обробка і передавання параметрів "номер сторони, що викликає" та "номер сторони, яку викликають" у мережі спільноканальної сигналізації N 7. Технічні умови", що додається.

2. Департаменту стратегії розвитку зв'язку Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України забезпечити розміщення цього наказу на веб-сайті Адміністрації Держспецзв'язку.

3. Державному підприємству "Український науково-дослідний інститут зв'язку" внести цей нормативний документ до Інформаційного покажчика нормативних документів галузі зв'язку.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України полковника Держспецзв'язку Д. І. Прокоповича-Ткаченка.

 

Т. в. о. Голови Служби

О. В. Корнейко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали