Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про затвердження Графіка особистого прийому громадян посадовими особами Державної служби України з безпеки на транспорті

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З БЕЗПЕКИ НА ТРАНСПОРТІ

НАКАЗ

від 21 січня 2019 року N 31

Про затвердження Графіка особистого прийому громадян посадовими особами Державної служби України з безпеки на транспорті

Відповідно до статті 22 Закону України "Про звернення громадян" та Положення про Державну службу України з безпеки на транспорті затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2015 року N 103 (Постанова N 103), наказую:

1. Затвердити Графік особистого прийому громадян посадовими особами Державної служби України з питань безпеки на транспорті (далі - Графік), що додається.

2. Відділу діловодства та ведення архіву та керівникам територіальних органів забезпечити організацію особистого прийому громадян відповідно до Графіка.

3. Відділу захисту інформації та інформаційно-технічного забезпечення забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному веб-сайті Державної служби України з безпеки на транспорті.

4. Визнати такими, що втратили чинність:

1) наказ Державної служби України з безпеки на транспорті від 25.01.2017 N 62 "Про затвердження Графіка особистого прийому громадян посадовими особами Державної служби України з безпеки на транспорті" (Наказ N 62);

2) наказ Державної служби України з безпеки на транспорті від 26.01.2018 N 73 "Про внесення змін до Графіка особистого прийому громадян посадовими особами Державної служби України з безпеки на транспорті" (Наказ N 73).

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова

М. Ноняк

 

Додаток
до наказу Державної служби України з безпеки на транспорті
21.01.2019 N 31

ГРАФІК
особистого прийому громадян посадовими особами Державної служби України з безпеки на транспорті

НОНЯК Михайло Васильович - Голова Укртрансбезпеки - кожний третій четвер місяця з 14 год. 00 хв. до 16 год. 00. хв.

ДІДКІВСЬКИЙ В'ячеслав Миколайович - перший заступник Голови Укртрансбезпеки кожний другий четвер місяця з 14 год. 00 хв. до 16 год. 00. хв.

Керівники територіальних органів Укртрансбезпеки у (в) областях - кожний перший четвер місяця з 14 год. 00 хв. до 16 год. 00. хв.

 

Заступник начальника відділу
діловодства та ведення архіву

Н. Гончар
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали