Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території Хмельницької області

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11.03.2020 р. N 244/2020-р

Про запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території Хмельницької області

На підставі статей 6, 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року N 211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19" (Постанова N 211), з метою запобігання поширенню на території Хмельницької області коронавірусу COVID-19 та з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій України від 10 березня 2020 року:

1. Районним державним адміністраціям разом з органами місцевого самоврядування забезпечити з 12 березня до 03 квітня 2020 року:

1) виконання карантинних заходів у частині відвідування закладів освіти її здобувачами та проведення всіх масових заходів, в яких бере участь понад 200 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування;

2) організацію виконання та контроль за дотриманням на відповідній території своєчасного та повного проведення профілактичних і протиепідемічних заходів;

3) щоденне подання Департаменту охорони здоров'я обласної державної адміністрації інформації про здійснення заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 для її узагальнення та інформування Міністерства охорони здоров'я України.

2. Департаменту охорони здоров'я обласної державної адміністрації (Олександр ХУДЕНКО) забезпечити щоденне подання Міністерству охорони здоров'я України інформації про здійснення заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 для її узагальнення та інформування Кабінету Міністрів України.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації відповідно до розподілу обов'язків.

 

Голова адміністрації

Д. Габінет
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали