Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про закриття провадження у справі

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

18.12.2019 р.

N 640/7030/19

Про закриття провадження у справі

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі колегії суддів: головуючого, судді - Чудак О. М., суддів: Пащенка К. С., Шейко Т. І., за участю секретаря судового засідання - Лисун А. А., представників відповідачів - Ш. А. І., С. Н. Ю., розглянувши у відкритому судовому засіданні питання про закриття провадження в адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Кабінету Міністрів України, Київського міського центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат про визнання протиправною та нечинною постанови (Постанова N 237), стягнення коштів, установив:

ОСОБА_1 звернувся до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовом до Кабінету Міністрів України, Київського міського центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат про:

- визнання протиправною та нечинною постанови Кабінету Міністрів України "Деякі питання виплати у 2019 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" і "Про жертви нацистських переслідувань" від 20 березня 2019 року N 237 (Постанова N 237) в частині встановлення у 2019 році учасникам бойових дій щорічної до 5 травня разової грошової допомоги в розмірі 1295 грн;

- стягнення з Київського міського центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат на користь ОСОБА_1 за 2019 рік 6190 грн. як різницю між п'яти мінімальними пенсіями за віком 7485 грн та фактично виплаченою допомогою 1295 грн.

Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 17 травня 2019 року позовну заяву ОСОБА_1 прийнято до розгляду, відкрито провадження у справі та призначено справу до судового розгляду.

В засіданні 18 грудня 2019 року представником Кабінету Міністрів України повідомлено колегію суддів про смерть позивача. Представником Київського міського центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат надано суду відповідні докази на підтвердження вищевказаних обставин.

Відповідно до статті 1218 Цивільного кодексу України до складу спадщини входять усі права та обов'язки, що належали спадкодавцеві на момент відкриття спадщини і не припинилися внаслідок його смерті.

Стаття 1219 Цивільного кодексу України визначає права та обов'язки особи, які не входять до складу спадщини, тобто, ті, що нерозривно пов'язані з особою спадкодавця, зокрема: 1) особисті немайнові права; 2) право на участь у товариствах та право членства в об'єднаннях громадян, якщо інше не встановлено законом або їх установчими документами; 3) право на відшкодування шкоди, завданої каліцтвом або іншим ушкодженням здоров'я; 4) права на аліменти, пенсію, допомогу або інші виплати, встановлені законом; 5) права та обов'язки особи як кредитора або боржника, передбачені статтею 608 цього Кодексу.

Враховуючи, що предметом спору є права особи, які не входять до складу спадщини, суд дійшов висновку, що спірні правовідносини не допускають правонаступництва, а відтак, наявні підстави для закриття провадження в адміністративній справі.

На підставі викладеного, керуючись статтями 238 ( N 2747-IV), 248 ( N 2747-IV), 256 Кодексу адміністративного судочинства України ( N 2747-IV), ухвалив:

Провадження в адміністративній справі N 640/7030/19 за позовом ОСОБА_1 до Кабінету Міністрів України, Київського міського центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат про визнання протиправною та нечинною постанови (Постанова N 237), стягнення коштів, - закрити.

Ухвала набирає законної сили відповідно до статті 256 Кодексу адміністративного судочинства України ( N 2747-IV) та може бути оскаржена в апеляційному порядку за правилами, встановленими статтями 293 ( N 2747-IV), 295 - 297 Кодексу адміністративного судочинства України ( N 2747-IV).

Згідно з підпунктом 15.5 пункту 15 розділу VII "Перехідні положення" Кодексу адміністративного судочинства України ( N 2747-IV) до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні та касаційні скарги подаються учасниками справи до або через відповідні суди за правилами, що діяли до набрання чинності цією редакцією Кодексу ( N 2747-IV).

Повний текст ухвали складено 24.12.2019.

 

Головуючий, суддя

О. М. Чудак

Суддя

К. С. Пащенко

Суддя

Т. І. Шейко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали