Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про закриття провадження у справі

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

22.01.2019 р.

N 640/18013/18

Про закриття провадження у справі

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі: судді - Аверкової В. В., при секретарі судового засідання - Чуб Н. С., за участі представників: від позивача - не з'явився, від відповідача - М. К. Г., від третьої особи - К. К. М., розглянувши у підготовчому засіданні заяву позивача про відмову від позову в адміністративній справі за позовом ОСОБА_3 до Виконавчого органу Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація) третя особа Товариство з обмеженою відповідальністю "Явір-Житлобуд-2" про визнання протиправними та скасування пункт 6.2 (позиція N 81) розпорядження від 05 жовтня 2017 року N 1207 (Розпорядження N 1207), встановив:

ОСОБА_3 звернувся до Окружного адміністративного суду міста Києва з адміністративним позовом до Виконавчого органу Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація), третя особа - Товариство з обмеженою відповідальністю "Явір-Житлобуд-2" про визнання протиправними та скасування пункт 6.2 (позиція N 81) розпорядження від 05 жовтня 2017 року N 1207 (Розпорядження N 1207).

Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 02 листопада 2018 року відкрито провадження в адміністративній справі за загальними правилами позовного провадження та призначено підготовче засідання.

До Окружного адміністративного суду міста Києва 21 січня 2019 року від позивача надійшла заява про відмову від позову, у якій зазначив, що повністю відмовляється від позовних вимог у справі N 640/18013/18. Також, позивач зазначив, що наслідки відмови від позову, встановлені статтями 238 ( N 2747-IV) та 239 Кодексу адміністративного судочинства України ( N 2747-IV) йому відомі і зрозумілі.

У підготовче засідання 22 січня 2019 року, позивач не прибув, про дату, час та місце розгляду справи був належним чином повідомлений.

Представники відповідача та третьої особи у підготовчому засіданні не заперечили проти закриття провадження у справі.

Дослідивши матеріали справи, суд зазначає наступне.

Відповідно до частини першої статті 47 Кодексу адміністративного судочинства України ( N 2747-IV), крім прав та обов'язків, визначених у статті 44 цього Кодексу ( N 2747-IV), позивач має право на будь-якій стадії судового процесу відмовитися від позову. Позивач має право змінити предмет або підстави позову, збільшити або зменшити розмір позовних вимог шляхом подання письмової заяви до закінчення підготовчого засідання або не пізніше ніж за п'ять днів до першого судового засідання, якщо справа розглядається в порядку спрощеного позовного провадження.

Частиною першою статті 189 Кодексу адміністративного судочинства України ( N 2747-IV) встановлено, що позивач може відмовитися від позову, а відповідач - визнати позов на будь-якій стадії провадження у справі, зазначивши про це в заяві по суті справи або в окремій письмовій заяві.

Пунктом 2 частини першої статті 238 Кодексу адміністративного судочинства України ( N 2747-IV) встановлено, що суд закриває провадження у справі якщо позивач відмовився від позову і відмову прийнято судом.

Судом встановлено, що адміністративний позов та заява про відмову від адміністративного позову подані та підписані позивачем. Разом з тим, у вказаній заяві позивач зазначив, що йому відомі та зрозумілі наслідки відмови від позову передбаченні Кодексом адміністративного судочинства України ( N 2747-IV).

Беручи до уваги викладене суд приймає заяву позивача про відмову, а, отже провадження у даній справі підлягає закриттю.

Суд, відповідно до частини другої статті 239 Кодексу адміністративного судочинства України ( N 2747-IV), роз'яснює позивачу, що у разі закриття провадження у справі повторне звернення до суду зі спору між тими самими сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав не допускається. Наявність ухвали про закриття провадження у зв'язку з прийняттям відмови позивача від позову не позбавляє відповідача в цій справі права на звернення до суду за вирішенням цього спору.

Відповідно до частини третьої статті 189 Кодексу адміністративного судочинства України ( N 2747-IV), про прийняття відмови від позову суд постановляє ухвалу, якою закриває провадження у справі. У разі часткової відмови позивача від позову суд постановляє ухвалу, якою закриває провадження у справі щодо частини позовних вимог.

Враховуючи викладене, керуючись статтями 189 ( N 2747-IV), 238 ( N 2747-IV), 243 ( N 2747-IV), 256 Кодексу адміністративного судочинства України ( N 2747-IV), Окружний адміністративний суд міста Києва ухвалив:

1. Прийняти відмову ОСОБА_3 від адміністративного позову.

2. Закрити провадження в адміністративній справі N 640/18013/18.

3. Роз'яснити позивачу у разі закриття провадження у справі повторне звернення до суду зі спору між тими самими сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав не допускається.

4. Копію ухвалу направити сторонам.

Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення в порядку, визначеному статтею 256 Кодексу адміністративного судочинства України ( N 2747-IV) і може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції за правилами, встановленими статтями 292 - 297 Кодексу адміністративного судочинства України ( N 2747-IV)

 

Суддя

В. В. Аверкова
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали