Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про заяви КП "ТРО "НА ХВИЛІ КОРСУНЯ" КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ, м. Корсунь-Шевченківський Черкаської обл., щодо переоформлення та продовження строку дії ліцензії на мовлення (НР N 1738-м від 01.02.2013) (ефірне, позивні: "На хвилі Корсуня" на музику А. Харенка)

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 20 листопад 2019 року N 2027

Про заяви КП "ТРО "НА ХВИЛІ КОРСУНЯ" КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ, м. Корсунь-Шевченківський Черкаської обл., щодо переоформлення та продовження строку дії ліцензії на мовлення (НР N 1738-м від 01.02.2013) (ефірне, позивні: "На хвилі Корсуня" на музику А. Харенка)

Розглянувши заяви КП "ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ "НА ХВИЛІ КОРСУНЯ" КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ, м. Корсунь-Шевченківський Черкаської обл. (місцезнаходження: вул. Героїв Майдану, 14, м. Корсунь-Шевченківський, Черкаська обл., 19400; директор Галина Яківна Добровольська-Рибалкіна), про переоформлення у зв'язку зі зміною програмної концепції мовлення, адреси реєстрації керівника ТРО, перейменуванням вулиць та провулків місцезнаходження ТРО, адрес членів редакційної ради і щодо продовження строку дії ліцензії на мовлення НР N 1738-м від 01.02.2013 (ефірне місцеве радіомовлення з використанням частоти 104,8 МГц у м. Корсуні-Шевченківському Черкаської обл., потужність передавача - 0,25 кВт, обсяг мовлення - 24 години на добу), керуючись статтями 1, 31, 33, 35 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 18, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", офіційними даними Державної служби статистики на 01.01.2019 (чисельність наявного населення України), Законом України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки" (Закон N 317-VIII), враховуючи форму ліцензії на мовлення, затверджену рішенням Національної ради від 18.12.2013 N 2433 (Рішення N 2433) (зі змінами), зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 13 січня 2014 року за N 41/24818, Національна рада вирішила:

1. Переоформити ліцензію на мовлення НР N 1738-м від 01.02.2013 КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ "НА ХВИЛІ КОРСУНЯ" КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ, м. Корсунь-Шевченківський Черкаської обл., у зв'язку зі зміною програмної концепції мовлення, згідно з додатком 1* до рішення, адреси реєстрації керівника ТРО, перейменуванням вулиць та провулків місцезнаходження ТРО, адрес членів редакційної ради.

2. Продовжити строк дії ліцензії на мовлення НР N 1738-м від 01.02.2013 КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ "НА ХВИЛІ КОРСУНЯ" КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ, м. Корсунь-Шевченківський Черкаської обл., та видати на новому бланку ліцензію на мовлення з використанням частоти 104,8 МГц у м. Корсуні-Шевченківському Черкаської обл., потужність передавача - 0,25 кВт, зазначивши у ліцензії:

- вид мовлення: ефірне (радіомовлення);

- вихідні дані (логотип, позивні, емблема): "На хвилі Корсуня" на музику А. Харенка;

- строк дії ліцензії: 7 років;

- програмна концепція мовлення - згідно з додатком 1* до рішення;

- докладні характеристики каналу мовлення, мережі мовлення - згідно з додатком 2* до рішення;

- періодичність, час, обсяги та сітка мовлення - 24 години на добу;

- оператор телекомунікацій - Черкаська філія КРРТ;

- кінцевий бенефіціарний власник (контролер): Заболотній Валерій Іванович.

3. Управлінню фінансової та бухгалтерської служби на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 N 412 (Постанова N 412) (зі змінами), нарахувати КП "ТЕЛЕРАДІООРГАНІЗАЦІЯ "НА ХВИЛІ КОРСУНЯ" КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ, м. Корсунь-Шевченківський Черкаської обл.:

3.1. плату за внесення змін до ліцензії, які не впливають на розмір ліцензійного збору: зміна адреси реєстрації керівника ТРО, перейменування вулиць та провулків місцезнаходження ТРО, адрес членів редакційної ради - у розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення;

3.2. плату за внесення зміни до ліцензії, яка впливає на розмір ліцензійного збору: зміна програмної концепції мовлення - провести новий розрахунок розміру ліцензійного збору (ефірне радіомовлення, згідно з додатком 2 до рішення*) з урахуванням раніше сплаченої суми, обсягу мовлення - 24 години на добу, коефіцієнта, який враховує територіальні особливості розповсюдження програм (N = 5 для м. Корсуня-Шевченківського) та потужність передавача, згідно з додатком 2 до рішення, розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення та програмної концепції мовлення;


* Не наводиться.

3.3. ліцензійний збір за видачу (продовження) ліцензії на мовлення з використанням частоти 104,8 МГц у м. Корсуні-Шевченківському Черкаської обл., обсяг мовлення - 24 години на добу. Врахувати ваговий коефіцієнт, який враховує територію мовлення (N = 5 для м. Корсуня-Шевченківського), потужність передавача - 0,25 кВт, розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення, програмну концепцію мовлення.

4. Здійснити видачу ліцензії на мовлення на новому бланку після сплати ліцензійного збору за переоформлення, за продовження строку дії ліцензії та після закінчення строку дії ліцензії на мовлення НР N 1738-м від 01.02.2013. При видачі ліцензії на мовлення з продовженим строком дії попередня ліцензія НР N 1738-м від 01.02.2013 вважається недійсною.

5. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, контролю та аналізу телерадіомовлення, радіочастотного ресурсу та технічного контролю, фінансової та бухгалтерської служби, юридичне.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на відповідального секретаря Національної ради О. Ільяшенка.

 

Перший заступник
голови Національної ради

О. Герасим'юк

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали