Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про забезпечення охорони урожаю зернових культур та грубих кормів від пожеж в області у 2019 році

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.06.2019 р. N 400

Про забезпечення охорони урожаю зернових культур та грубих кормів від пожеж в області у 2019 році

Відповідно до Кодексу цивільного захисту України ( N 5403-VI), Закону України "Про місцеві державні адміністрації", наказу Міністерства аграрної політики України, Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 04 грудня 2006 року N 730/770 "Про затвердження Правил пожежної безпеки в агропромисловому комплексі України", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05 квітня 2007 року за N 313/13580, наказу Міністерства внутрішніх справ України від 30 грудня 2014 року N 1417 "Про затвердження Правил пожежної безпеки в Україні", зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 05 березня 2015 року N 252/26697, та з метою забезпечення збереження урожаю:

1. Затвердити план заходів щодо забезпечення охорони урожаю зернових культур та грубих кормів від пожеж в області у 2019 році (далі - план заходів), що додається.

2. Структурним підрозділам Київської облдержадміністрації, територіальним органам міністерств, іншим центральним органам виконавчої влади в області та райдержадміністраціям забезпечити у встановлені терміни виконання передбаченого цим розпорядженням плану заходів.

3. Райдержадміністраціям спільно з територіальними підрозділами Головного управління Національної поліції в Київській області вирішити питання, на період настання воскової стиглості зерна і до кінця жнив, про заборону руху автотранспорту, не задіяному у збиранні урожаю, по внутрішньогосподарських дорогах поблизу хлібних масивів без спеціально встановлених справних іскрогасників та не обладнаному первинними засобами пожежогасіння.

4. Рекомендувати Київській обласній філії публічного акціонерного товариства "Укртелеком" на період збирання урожаю забезпечити надійний телефонний зв'язок із сільськими пожежними командами при умові забезпечення власником телефонними апаратами і проплаті абонентської плати та послуг зв'язку.

5. Департаменту комунікацій та взаємодії з громадськістю Київської облдержадміністрації висвітлювати матеріали щодо охорони урожаю від пожеж, забезпечувати публікацію статей та інших інформаційних матеріалів.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської облдержадміністрації В. Кислицина.

 

Тимчасово виконуючий
обов'язки голови адміністрації

В. Кучер

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Київської обласної державної адміністрації
27 червня 2019 року N 400

ПЛАН ЗАХОДІВ
щодо забезпечення охорони урожаю зернових культур та грубих кормів від пожеж в області у 2019 році

1. Провести:

1.1. Наради із керівниками і фахівцями районних управлінь агропромислового розвитку із залученням керівників зацікавлених установ та організацій, на яких розглянути стан справ щодо забезпечення протипожежного захисту урожаю.

Департамент агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації, Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області, райдержадміністрації

До 17 липня.

1.2. Навчання механізаторів, інших працівників, які братимуть участь у збиранні урожаю та заготівлі грубих кормів, а також працюватимуть поблизу хлібних масивів, правилам пожежної безпеки.

Департамент агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації, Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області, дочірнє підприємство "Київське обласне дорожнє управління" відкритого акціонерного товариства "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України"

До 12 липня.

2. Забезпечити здійснення в установленому порядку контролю за обов'язковим особистим страхуванням членів добровільних пожежних дружин (команд) та невоєнізованих протипожежних формувань відповідно до Порядку функціонування добровільної пожежної охорони, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 липня 2013 року N 564 (Постанова N 564).

Департамент агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації, Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області, райдержадміністрації

До 17 липня.

3. Забезпечити здійснення силами пожежно-технічних комісій перевірку протипожежного стану будівель та споруд на галузевих підприємствах. Вжити заходів щодо усунення виявлених недоліків.

Департамент агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації, Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області

До 17 липня.

4. Організувати:

4.1 Роботу з контролю за виконанням вимог пожежної та техногенної безпеки керівниками сільського господарювання, пов'язаних із збиранням, зберіганням та переробкою зернопродукції.

Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області, департамент агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації

Постійно.

4.2. Комісійне приймання технічного стану автотракторної техніки із складанням відповідних документів за результатами перевірки.

Департамент агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації, Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області, дочірнє підприємство "Київське обласне дорожнє управління" публічного акціонерного товариства "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України", Головне управління Національної поліції в Київській області

До 17 липня.

4.3. Систематичні рейди із залученням кореспондентів газет, радіо, телебачення з питань забезпечення пожежної безпеки під час збирання врожаю та заготівлі кормів.

Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області, департамент агропромислового розвитку, департамент комунікацій та взаємодії громадськістю Київської облдержадміністрації

Постійно.

4.4. Цілодобове чергування членів невоєнізованих протипожежних формувань, добровільних пожежних дружин у пожежних депо та забезпечення місць складування грубих кормів цілодобовою охороною.

Департамент агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації, райдержадміністрації

До 17 липня.

4.5. Роботу з контролю за встановленням пожежних щитів, обладнаних протипожежним інвентарем, на видних і доступних місцях територій підпорядкованих підприємств, виробничих, складських приміщеннях та визначити місця для паління.

Департамент агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації, райдержадміністрації, дочірнє підприємство "Київське обласне дорожнє управління" відкритого акціонерного товариства "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України", Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області

До 12 липня.

5. Здійснити контроль за обладнанням справними іскрогасниками та первинними засобами пожежогасіння усі транспортні засоби та механізми, що будуть працювати поблизу хлібних масивів.

Департамент агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації, дочірнє підприємство "Київське обласне дорожнє управління" відкритого акціонерного товариства "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України"

До 12 липня.

6. Здійснити контроль за проведенням обкосів (із прибиранням скошеного) і оборювання хлібних полів у місцях прилягання їх до лісових та торф'яних масивів, степової смуги, автомобільних шляхів і залізниць.

Департамент агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації, Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області

До 31 липня.

7. Здійснити контроль за виготовленням та встановленням, до настання воскової стиглості зерна, знаків пожежної безпеки про заборону паління і використанням відкритого вогню біля хлібних масивів, що прилягають до доріг.

Дочірнє підприємство "Київське обласне дорожнє управління" відкритого акціонерного товариства "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України", департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації, Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області

До 12 липня.

8. Забезпечити належне використання пожежної техніки та інвентарю за цільовим призначенням.

Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області, департамент з питань цивільного захисту та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Київської облдержадміністрації, Головне управління Національної поліції в Київській області

Постійно.

9. Вжити заходів щодо включення до збирально-транспортних загонів спеціалізованих автомобілів з насосами (авторідинорозкидачі, водороздавачі та інші), пристроями для гасіння пожеж зернових на корню.

Департамент агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації, райдержадміністрації

Постійно.

10. Забезпечити під час проведення вогневих та зварювальних робіт дотримання вимог правил пожежної безпеки, роботи проводити тільки з дозволу адміністрації підприємства із встановленням пожежного поста. Забезпечити місця проведення вогневих та інших пожежонебезпечних робіт первинними засобами пожежогасіння та вжити заходів щодо недопущення їх проведення безпосередньо на хлібних масивах.

Райдержадміністрації, департамент агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації, дочірнє підприємство "Київське обласне дорожнє управління" відкритого акціонерного товариства "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України

Постійно.

11. Вжити заходів щодо недопущення розпалювання багать у межах смуги відчуження автошляхів під час проведення ремонтних робіт, місця проведення вогневих та інших пожежонебезпечних робіт забезпечити достатньою кількістю первинних засобів пожежогасіння.

Дочірнє підприємство "Київське обласне дорожнє управління" відкритого акціонерного товариства "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України", Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області, райдержадміністрації

Постійно.

12. Вжити заходів щодо недопущення випалювання сухої трав'яної рослинності та післяжнивних залишків на сільськогосподарських угіддях, вздовж доріг, пустирищах та на інших землях.

Державна екологічна інспекція Столичного округу, райдержадміністрації, департамент агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації, Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області

Постійно.

13. Вжити заходів щодо очищення територій сільськогосподарських підприємств від сторонніх предметів, горючих матеріалів та ремонту під'їзних шляхів, проїздів до водних джерел, складів.

Райдержадміністрації, департамент агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації, дочірнє підприємство "Київське обласне дорожнє управління" відкритого акціонерного товариства "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України"

До 12 липня.

14. Забезпечити постійний контроль за експлуатацією зерносушарень, агрегатів вітамінного борошна із дотриманням температурних режимів.

Департамент агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації

Постійно.

15. Організувати постійні обходи ліній електропередач, прокладених над хлібними масивами, з метою перевірки їх працездатності, відповідності нормативним вимогам, наявності грозозахисту, справності контактних з'єднань тощо. Забезпечити цілодобове чергування аварійних бригад на підприємствах районних електромереж.

Публічне акціонерне товариство "Київобленерго"

До 30 серпня.

 

Виконуючий обов'язки директора
департаменту агропромислового
розвитку адміністрації

Д. Нестеренко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали