Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про внесення зміни до розпорядження голови облдержадміністрації від 13 лютого 2006 року N 44

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 21.01.2019 р. N 43

Про внесення зміни до розпорядження голови облдержадміністрації від 13 лютого 2006 року N 44

Відповідно до статті 22 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою продовження національних традицій сатири і гумору, заохочення літераторів до написання високохудожніх творів цих жанрів, наукових та критичних праць про життєвий і творчий шлях Степана Руданського, творчих колективів і виконавців до популяризації духовної спадщини славного сина українського народу, класика вітчизняної літератури XIX століття Степана Руданського та доробків сучасних письменників:

1. Внести до розпорядження голови облдержадміністрації від 13 лютого 2006 року N 44 "Про Всеукраїнську літературно-мистецьку премію імені Степана Руданського" таку зміну:

Викласти пункт 9 Положення про Всеукраїнську літературно-мистецьку премію імені Степана Руданського в такій редакції:

"9. Кандидат, який набрав найбільшу кількість голосів, оголошується лауреатом Премії і йому вручається грошова винагорода в сумі 30000 грн. Кандидатам, які посіли друге та третє місце за кількістю набраних голосів, вручаються дипломи лауреата Премії і заохочувальні грошові винагороди по 15000 грн. кожному.".

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 26 грудня 2016 року N 997 "Про внесення змін до Положення про Всеукраїнську літературно-мистецьку премію імені Степана Руданського".

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Івасюка І. Д.

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. Коровій
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали