Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 17 серпня 2016 року N 707 "Про реєстрацію Статуту релігійної організації "Мусульманська релігійна громада "Аль-Мустафа" у Оболонському районі м. Києва"

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18.03.2019 р. N 444

Київ

Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 17 серпня 2016 року N 707 "Про реєстрацію Статуту релігійної організації "Мусульманська релігійна громада "Аль-Мустафа" у Оболонському районі м. Києва"

Відповідно до статті 14 Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації", враховуючи заяву голови релігійної організації "Мусульманська релігійна громада "Аль-Мустафа" у Оболонському районі м. Києва" від 11 січня 2019 року та протокол Загальних зборів віруючих громадян від 11 січня 2019 року N 1:

1. У заголовку та абзаці першому розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 17 серпня 2016 року N 707 "Про реєстрацію Статуту релігійної організації "Мусульманська релігійна громада "Аль-Мустафа" у Оболонському районі м. Києва" (Розпорядження N 707) слова "Мусульманська релігійна громада "Аль-Мустафа" у Оболонському районі м. Києва" замінити словами "Мусульманська релігійна громада "Аль-Мустафа" м. Києва".

2. Зареєструвати зміни до Статуту релігійної організації "Мусульманська релігійна громада "Аль-Мустафа" у Оболонському районі м. Києва, зареєстрованого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 17 серпня 2016 року N 707 (Розпорядження N 707), виклавши його в новій редакції, що додається.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали