Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 23 жовтня 2012 року N 1859 "Про визначення КП "Плесо" замовником робіт з благоустрою та облаштування зони організованого відпочинку озера Тельбін"

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 04.01.2019 р. N 24

Київ

Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 23 жовтня 2012 року N 1859 "Про визначення КП "Плесо" замовником робіт з благоустрою та облаштування зони організованого відпочинку озера Тельбін"

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи експертний звіт щодо розгляду проектної документації в частині міцності, надійності та довговічності об'єкта будівництва і кошторисної частини від 16 червня 2016 року N 00-0326-16/ЦБ, виданий Державним підприємством "Спеціалізована державна експертна організація - Центральна служба Української державної будівельної експертизи", експертний звіт щодо розгляду кошторисної частини проектної документації (позитивний) від 20 жовтня 2016 року N 699/16-КД/П, виданий Державним підприємством "Державний науково-дослідний та проектно-вишукувальний інститут "НДІпроектреконструкція", та експертний звіт щодо розгляду кошторисної частини проектної документації по робочому проекту "Реконструкція зони організованого відпочинку озера Тельбін. Коригування" від 30 березня 2018 року N 118095-ЗК, виданий Товариством з обмеженою відповідальністю "Науково-виробнича фірма "Інпроект":

Унести зміни до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 23 жовтня 2012 року N 1859 "Про визначення КП "Плесо" замовником робіт з благоустрою та облаштування зони організованого відпочинку озера Тельбін" (Розпорядження N 1859), виклавши його у такій редакції:

"Про реконструкцію зони організованого відпочинку озера Тельбін

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування", "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI):

1. Здійснити у 2012 - 2018 роках реконструкцію зони організованого відпочинку озера Тельбін.

2. Визначити комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) по охороні, утриманню та експлуатації земель водного фонду м. Києва "Плесо" замовником робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3. Комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) по охороні, утриманню та експлуатації земель водного фонду м. Києва "Плесо" у встановленому порядку:

3.1. Отримати вихідні дані для проектування.

3.2. Визначити генеральну проектну та генеральну підрядну будівельну організації для виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3.3. Забезпечити у 2018 році затвердження проектної документації.

3.4. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт, водного, земельного та природоохоронного законодавства.

3.5. Під час виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, забезпечити дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051.

3.6. Під час укладання договору підряду на виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, обов'язково передбачити умови щодо надання підрядною будівельною організацією гарантії якості виконаних робіт та встановити гарантійний строк експлуатації об'єкта не менше ніж 10 років, а також безумовне повернення в разі виявлення контролюючими органами завищення обсягів та вартості виконаних робіт коштів у сумі завищення.

3.7. Забезпечити в разі необхідності оформлення права користування земельною ділянкою для виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3.8. Забезпечити надання до Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) результатів інженерно-геодезичних виконавчих знімань завершених будівництвом об'єктів інфраструктури для ведення відомостей до містобудівного кадастру згідно з Положенням про містобудівний кадастр, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року N 559 (Постанова N 559), а також архітектурних проектних рішень об'єкта будівництва на погодження відповідно до рішення Київської міської ради від 13 листопада 2013 року N 519/10007 "Про основні засади містобудівної політики у місті Києві" (Рішення N 519/10007).

4. Взяти до відома, що:

4.1. Фінансування робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, в 2018 році буде здійснюватися в межах показників, передбачених Переліком об'єктів будівництва (реконструкції), які передбачається фінансувати в 2018 році за рахунок бюджетних коштів у складі Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2018 - 2020 роки (Програма N 1042/4049).

4.2. Відповідальність за виконання робіт в установлені терміни згідно з затвердженим графіком, раціональне і цільове використання бюджетних коштів несе замовник робіт - комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) по охороні, утриманню та експлуатації земель водного фонду м. Києва "Плесо".

4.3. Після завершення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, та прийняття об'єкта в експлуатацію майно у встановленому порядку буде зараховано до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

5. Управлінню екології та природних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) щоквартально подавати інформацію про стан виконання цього розпорядження заступнику голови Київської міської державної адміністрації Пантелеєву П. О.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Пантелеєва П. О.".

 

Виконувач обов'язків голови

М. Поворозник
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали