Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 12 квітня 2012 року N 66

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 13 березня 2019 року N 539

Київ

Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 12 квітня 2012 року N 66

До Центральної виборчої комісії 11 березня 2019 року надійшло подання Арбузинської районної державної адміністрації Миколаївської області щодо зміни адрес приміщень для голосування та адрес приміщень дільничних виборчих комісій звичайних виборчих дільниць N 480014, N 480018, що існують на постійній основі, через виникнення обставин, які унеможливлюють їх використання для організації голосування та розміщення вказаних комісій.

Відповідно до частини першої статті 20 Закону України "Про вибори Президента України" для підготовки, організації і проведення голосування та підрахунку голосів виборців використовуються звичайні, спеціальні та закордонні виборчі дільниці, утворені на постійній основі згідно із Законом України "Про вибори народних депутатів України" (Закон N 4061-VI).

За таких обставин та з метою забезпечення організації і проведення голосування громадян України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року, а також організації роботи дільничних виборчих комісій указаних виборчих дільниць, відповідно до частини шостої статті 19 Закону України "Про вибори народних депутатів України" (Закон N 4061-VI), Порядку утворення звичайних, закордонних та спеціальних виборчих дільниць на постійній основі, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 24 січня 2012 року N 11 (Порядок N 11), керуючись статтями 11 - 13, пунктом 71 статті 17 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Внести зміни до переліку звичайних та спеціальних виборчих дільниць, утворених на постійній основі постановою Центральної виборчої комісії від 12 квітня 2012 року N 66 "Про утворення звичайних та спеціальних виборчих дільниць на постійній основі" (Постанова N 66) (зі змінами), згідно з додатком*.


* Не наводиться.

2. Цю постанову надіслати Миколаївській обласній державній адміністрації для доведення до відома Арбузинської районної державної адміністрації Миколаївської області.

3. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

 

Голова
Центральної виборчої комісії

Т. СЛІПАЧУК
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали