Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 19 січня 2012 року N 7

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 4 січня 2019 року N 27

Київ

Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 19 січня 2012 року N 7

Керуючись статтями 11 - 13 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Внести до постанови Центральної виборчої комісії від 19 січня 2012 року N 7 "Про Порядок погашення Центральною виборчою комісією кредиторської заборгованості окружної виборчої комісії після закінчення строку її повноважень у разі, коли така заборгованість виникла в межах бюджетних асигнувань, передбачених на підготовку та проведення виборів народних депутатів України, Президента України" (Порядок N 7) такі зміни:

у преамбулі слова "частин першої, одинадцятої статті 38" замінити словами "частини першої статті 38";

абзаци тринадцятий - двадцятий Порядку погашення Центральною виборчою комісією кредиторської заборгованості окружної виборчої комісії після закінчення строку її повноважень у разі, коли така заборгованість виникла в межах бюджетних асигнувань, передбачених на підготовку та проведення виборів народних депутатів України, Президента України, затвердженого цією постановою, викласти в такій редакції:

"Акт приймання-передачі кредиторської заборгованості від Центральної виборчої комісії підписується завідувачем відділу бухгалтерського обліку та звітності - головним бухгалтером, завідувачем відділу зведеного планування та фінансування, завідувачем відділу контролю за використанням коштів Секретаріату Центральної виборчої комісії та затверджується Головою Центральної виборчої комісії.

Окружна виборча комісія на підставі акта приймання-передачі кредиторської заборгованості здійснює у бухгалтерському обліку такі бухгалтерські проводки на суму переданої кредиторської заборгованості:

дебет 6211 "Розрахунки з постачальниками та підрядниками";

кредит 8013 "Матеріальні витрати".

Окружна виборча комісія на підставі здійснених бухгалтерських проводок складає і подає до відповідного територіального органу Державної казначейської служби України та Центральної виборчої комісії Звіт про заборгованість за бюджетними коштами за формою N 7д, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 24 січня 2012 року N 44 (Порядок N 44), у якому немає кредиторської заборгованості.

Центральна виборча комісія на підставі акта приймання-передачі кредиторської заборгованості окружної виборчої комісії на суму прийнятої кредиторської заборгованості здійснює у бухгалтерському обліку такі бухгалтерські проводки:

дебет 8013 "Матеріальні витрати";

кредит 6211 "Розрахунки з постачальниками та підрядниками".

2. Цю постанову надіслати окружним виборчим комісіям після їх утворення та оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

 

Голова
Центральної виборчої комісії

Т. СЛІПАЧУК
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали