Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про внесення змін до Порядку здійснення провадження

УПОВНОВАЖЕНИЙ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ З ПРАВ ЛЮДИНИ

НАКАЗ

від 31 січня 2020 року N 5.15/20

Про внесення змін до Порядку здійснення провадження

З метою забезпечення механізму здійснення провадження Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, відкритого за власною ініціативою, наказую:

1. Пункт 6.1 Порядку здійснення провадження Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, затвердженого наказом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини від 12.08.2013 N 18/02-13 (Порядок N 18/02-13) (зі змінами), викласти у такій редакції:

"Провадження завершується шляхом подання представником Уповноваженого службової записки Уповноваженому або Керівнику Секретаріату, у якій зазначаються заходи, що вживалися у ході здійснення провадження, його результат та обґрунтування щодо його завершення.

Автора звернення з числа суб'єктів, зазначених у пункті 2.1 Порядку (Порядок N 18/02-13), про завершення провадження повідомляється шляхом надання остаточної відповіді".

2. Департаменту документального забезпечення та контролю виконання (Дейнека В. В.) забезпечити ознайомлення з цим наказом представників Уповноваженого та працівників Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

 

Уповноважений Верховної Ради
України з прав людини

Л. Денісова
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали