Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про внесення змін до Порядку визначення предмета закупівлі

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

24.05.2019

м. Київ

N 898

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
03 червня 2019 р. за N 569/33540

Про внесення змін до Порядку визначення предмета закупівлі

Відповідно до пункту 11 частини першої статті 8 Закону України "Про публічні закупівлі" (Закон N 922-VIII) та з метою вдосконалення нормативно-правового забезпечення публічних закупівель

НАКАЗУЮ:

1. Пункти 20 (Порядок N 454), 21 розділу II Порядку визначення предмета закупівлі (Порядок N 454), затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 17 березня 2016 року N 454, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 березня 2016 року за N 448/28578, викласти у такій редакції:

"20. Визначення предмета закупівлі послуг з публікації в регіональних чи місцевих друкованих засобах масової інформації матеріалів про організацію підготовки та проведення виборів здійснюється окремо щодо кожних виборів та по окремому регіону.

Визначення предмета закупівлі товарів і послуг, необхідних для підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року, здійснюється за обсягом, номенклатурою та місцем поставки товарів або надання послуг (зокрема, для кожної виборчої комісії або груп виборчих комісій) окремо для цих виборів.

21. Визначення предмета закупівлі послуг, необхідних для забезпечення реалізації передачі (транспортування) окружним виборчим комісіям виборчих бюлетенів для голосування в день проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року та позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року, здійснюється окремо щодо кожних виборів та для кожної окружної виборчої комісії (або груп окружних виборчих комісій).".

2. Департаменту регулювання публічних закупівель забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В. о. Міністра економічного
розвитку і торгівлі України

М. Є. Нефьодов
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали