Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про внесення змін до Порядку подання нормативно-правових актів на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Донецької області та проведення їх державної реєстрації

Про внесення змін до Порядку подання нормативно-правових актів на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Донецької області та проведення їх державної реєстрації

Наказ Головного територіального управління юстиції у Донецькій області
від 15 квітня 2019 року N 193/2

Зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області
24 квітня 2019 р. за N 134/2847

На виконання пункту 2 наказу Міністерства юстиції України від 01 березня 2019 року N 632/5 "Про затвердження Змін до Порядку подання нормативно-правових актів на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України та проведення їх державної реєстрації" (Наказ N 632/5), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 01 березня 2019 року за N 216/33187, керуючись пунктом 8 Положення про Головні територіальні управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 23 червня 2011 року N 1707/5 (Положення N 1707/5), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23 червня 2011 року за N 759/19497 (із змінами), за результатами перегляду власних нормативно-правових актів наказую:

1. Внести до Порядку подання нормативно-правових актів на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Донецької області та проведення їх державної реєстрації, затвердженого наказом Головного територіального управління юстиції у Донецькій області від 26 липня 2016 року N 286/2 (Порядок N 286/2), зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області 26 липня 2016 року за N 67/2135 (далі - Порядок), наступні зміни:

1) до пункту 11 розділу III Порядку після підпункту 6 додати новими підпунктами 7 та 8 такого змісту:

"7) висновок про проведення гендерно-правової експертизи за формою, визначеною в додатку 2 до Порядку проведення гендерно-правової експертизи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 листопада 2018 року N 997 (Постанова N 997), та завірена в установленому законодавством порядку його копія;

8) оригінал та дві копії висновку Державного агентства з питань електронного урядування України про проведення цифрової експертизи за формою, визначеною в додатку 21 до Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 липня 2007 року N 950 (із змінами), у разі подання на державну реєстрацію нормативно-правового акта, що стосується питань інформатизації, електронного урядування, формування і використання національних електронних інформаційних ресурсів, розвитку інформаційного суспільства, електронної демократії, надання адміністративних послуг або цифрового розвитку, а також відомості про офіційне погодження з Державним агентством з питань електронного урядування України;".

У зв'язку з цим підпункт 7 вважати підпунктом 9;

2) до пункту 3 розділу VI Порядку додати абзаци наступного змісту: "При цьому уповноважена особа суб'єкта нормотворення подає до Управління копію нормативно-правового акта на електронному носії, текст якої має бути ідентичним оригіналу зареєстрованого нормативно-правового акта. Електронні копії мають бути підготовлені у Microsoft Word, формат .doc/.docx, з використанням гарнітури Times New Roman та шрифту розміром 14 друкарських пунктів, таблиці, діаграми тощо - у Microsoft Excel, із обов'язковим зазначенням усіх реквізитів акта: найменування суб'єкта нормотворення, назви виду розпорядчого документа, дати підписання і номера, заголовка, місця видання, дати і номера державної реєстрації у Головному управлінні.

На супровідному листі до Управління уповноважена особа суб'єкта нормотворення проставляє напис про ідентичність електронної копії оригіналу зареєстрованого нормативно-правового акта, який засвідчується її підписом із зазначенням прізвища, ініціалів та дати візування."

2. Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти (Бабіч І. Ю.) забезпечити державну реєстрацію цього наказу в установленому законодавством порядку.

3. Сектору зв'язків з громадськістю (Олейнікова І. В.) забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному веб-сайті Головного територіального управління юстиції у Донецькій області та опублікування у друкованих засобах масової інформації, але не раніше його державної реєстрації.

4. Цей наказ набирає чинності з дати його опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В. о. начальника

Л. Г. Гудзенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали