Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про внесення змін до Положення про порядок складання і ведення реєстру акцептованих вимог кредиторів та задоволення вимог кредиторів банків, що ліквідуються

ВИКОНАВЧА ДИРЕКЦІЯ ФОНДУ ГАРАНТУВАННЯ ВКЛАДІВ ФІЗИЧНИХ ОСІБ

РІШЕННЯ

11.07.2019

м. Київ

N 1754

Зареєстровано у Міністерстві юстиції України
08 серпня 2019 р. за N 885/33856

Про внесення змін до Положення про порядок складання і ведення реєстру акцептованих вимог кредиторів та задоволення вимог кредиторів банків, що ліквідуються

Відповідно до пункту 10 частини першої (Закон N 4452-VI), пункту 12 частини п'ятої (Закон N 4452-VI), частини шостої статті 12 (Закон N 4452-VI), статті 49 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" (Закон N 4452-VI) виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб

ВИРІШИЛА:

1. Внести до Положення про порядок складання і ведення реєстру акцептованих вимог кредиторів та задоволення вимог кредиторів банків, що ліквідуються, затвердженого рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 21 серпня 2017 року N 3711 (Порядок N 3711), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 07 вересня 2017 року за N 1104/30972, такі зміни:

1) у підпункті 2 пункту 2 розділу III:

абзац вісімнадцятий виключити.

У зв'язку з цим абзаци дев'ятнадцятий - сорок другий вважати відповідно абзацами вісімнадцятим - сорок першим;

доповнити підпункт після абзацу двадцять сьомого новим абзацом двадцять восьмим такого змісту:

"вимоги вкладників, кошти яких залучались банком на індивідуальній основі з метою отримання від банку відсотків за договорами, укладеними на умовах, що не є поточними ринковими умовами відповідно до статті 52 Закону України "Про банки і банківську діяльність", або які мають інші фінансові привілеї;".

У зв'язку з цим абзаци двадцять восьмий - сорок перший вважати відповідно абзацами двадцять дев'ятим - сорок другим;

2) підпункт 3 пункту 1 розділу VII викласти в такій редакції:

"3) у разі припинення кредитора - юридичної особи - за його вимогами, включеними до реєстру акцептованих вимог кредиторів:

надані правонаступниками документи, що відповідно до законодавства України підтверджують правонаступництво;

витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, що містить відомості про припинення юридичної особи / фізичної особи - підприємця (кредитора) та інформацію про відсутність відомостей про його правонаступників;".

2. Відділу стратегії та нормативно-методологічного забезпечення разом з юридичним департаментом забезпечити подання цього рішення до Міністерства юстиції України для державної реєстрації.

3. Це рішення набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Відділу зв'язків з громадськістю та фінансової просвіти забезпечити розміщення цього рішення на офіційній сторінці Фонду гарантування вкладів фізичних осіб у мережі Інтернет після його державної реєстрації.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника директора-розпорядника Рудуху Н. Є.

 

Директор-розпорядник

К. М. Ворушилін
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали