Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про внесення змін до Положення про порядок розгляду звернень, що надходять до Аудиторської палати України.

АУДИТОРСЬКА ПАЛАТА УКРАЇНИ
РАДА АУДИТОРСЬКОЇ ПАЛАТИ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 27 червня 2019 року N 15/5

Про внесення змін до Положення про порядок розгляду звернень, що надходять до Аудиторської палати України.

Керуючись статтею 47 Закону України "Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність" від 21 грудня 2017 р. N 2258-VIII (Закон N 2258-VIII), Статутом Аудиторської палати України, затвердженим рішенням з'їзду аудиторів України від 18 травня 2019 р. N 1/11 (Статут N 1/11), Положенням про Раду Аудиторської палати України, затвердженим рішенням установчого з'їзду аудиторів України від 14 липня 2018 р. (зі змінами та доповненнями), у зв'язку зі створенням у складі Аудиторської палати України Комітету з контролю якості аудиторських послуг, Рада Аудиторської палати України вирішила:

1. Внести зміни до Положення про порядок розгляду звернень, що надходять до Аудиторської палати України, затвердженого рішення Ради Аудиторської палати України від 31 січня 2019 р. N 7/2 (Положення N 7/2), а саме:

у пункті 1.1 Розділу I "Загальні положення" після слів: "Положення про Секретаріат Аудиторської палати України" доповнити словами: "Положення про Комітет з контролю якості аудиторських послуг (Положення N 1/7)";

доповнити пункт 2.3 Розділу II "Порядок реєстрації та розгляду звернень" абзацом такого змісту: "Якщо звернення перебуває в межах завдань та функцій Комітету з контролю якості аудиторських послуг, то за резолюцією Виконавчого директора працівник Секретаріату АПУ передає зазначене звернення голові Комітету з контролю якості аудиторських послуг";

у пункті 2.4 Розділу II "Порядок реєстрації та розгляду звернень" після слів: "Секретаріату АПУ" доповнити словами: "або Комітету з контролю якості аудиторських послуг".

2. Доручити Секретаріату Аудиторської палати України оприлюднити це рішення на офіційному веб-сайті Аудиторської палати України.

3. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

 

Голова АПУ

Т. О. Каменська
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали