Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про внесення змін до Плану діяльності Міністерства освіти і науки України та центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра освіти і науки України, з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 15 серпня 2019 року N 1119

Про внесення змін до Плану діяльності Міністерства освіти і науки України та центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра освіти і науки України, з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік

На виконання частин третьої та четвертої статті 7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" щодо забезпечення планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів регуляторними органами наказую:

1. Внести до Плану діяльності Міністерства освіти і науки України та центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра освіти і науки України, з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06.12.2018 N 1350 (План N 1350), зміни, що додаються.

2. Департаменту забезпечення документообігу, контролю та інформаційних технологій (Єрко І. А.) внести відповідні відмітки в архівній справі.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

Л. М. Гриневич

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства освіта і науки України
15 серпня 2019 року N 1119

Зміни до Плану діяльності Міністерства освіти і науки України та центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра освіти і науки України, з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік (План N 1350)

Доповнити План діяльності Міністерства освіти і науки України та центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра освіти і науки України, з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік, затверджений наказом Міністерства освіти і науки України від 06.12.2018 N 1350 (План N 1350), пунктом 37 такого змісту:

N з/п

Назва проекту регуляторного акта

Обґрунтування необхідності прийняття регуляторного акта

Строк підготовки регуляторного акта

Назва структурного підрозділу (ЦОВВ та їх структурного підрозділу), що розроблятимуть регуляторний акт

1

2

3

4

5

37.

Проект наказу Міністерства освіти і науки України "Про внесення змін у додаток до наказу Міністерства освіти і науки України від 09 січня 2019 року N 17"

Проект акта розроблено з метою реалізації абзацу двадцять третього частини першої статті 64 Закону України "Про освіту" (Закон N 2145-VIII), що забезпечить проведення інституційного аудиту в закладах загальної середньої освіти

Вересень 2019 року

Міністерство освіти і науки України, директорат дошкільної та шкільної освіти

 

Генеральний директор директорату
дошкільної та шкільної освіти

А. О. Осмоловський
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали