Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про внесення змін до наказу від 27 вересня 2016 року N 130-СЄВ

Про внесення змін до наказу від 27 вересня 2016 року N 130-СЄВ

Наказ Управління культури, національностей та релігій Луганської обласної державної адміністрації,
Луганської обласної військово-цивільної адміністрації
від 20 вересня 2019 року N 129-СЄВ

Зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Луганській області
25 вересня 2019 р. за N 96/2006

Відповідно до статті 6, пункту 1 статті 22, статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" (із змінами), у зв'язку з необхідністю підтримки, розвитку, популяризації кращих зразків нової української пісні, з метою підвищення професійної майстерності та виявлення найбільш сильних виконавців з різних напрямків сучасного українського вокального мистецтва,

НАКАЗУЮ:

1. Внести зміни до наказу Управління культури, національностей та релігій Луганської обласної державної адміністрації від 27 вересня 2016 року N 130-СЄВ "Про затвердження Положення про фестиваль нової української пісні", зареєстрованого у Головному територіальному управлінні юстиції у Луганській області 20 жовтня 2016 року за N 57/1567, доповнивши заголовок та пункт 1 перед словами "фестиваль нової української пісні" словом "відкритий".

2. Внести зміни до Положення про фестиваль нової української пісні, затвердженого наказом Управління культури, національностей та релігій Луганської обласної державної адміністрації від 27 вересня 2016 року N 130-СЄВ, зареєстрованого у Головному територіальному управлінні юстиції у Луганській області 20 жовтня 2016 року за N 57/1567, доповнивши заголовок, текст та додаток до нього перед словами "фестиваль нової української пісні" у всіх відмінках словом "відкритий" у відповідному відмінку.

3. Головному спеціалісту - юрисконсульту Управління культури, національностей та релігій Луганської обласної державної адміністрації Фоменку Денису забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію та офіційне опублікування в установленому законодавством порядку.

4. Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Начальник

А. Адамчук

ПОГОДЖЕНО:

 

В. о. директора комунальної установи
"Луганський обласний центр
навчально-методичної роботи,
культурних ініціатив і кіномистецтва"

Г. Саган
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали