Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про внесення змін до наказу про впровадження електронного документообігу

УПОВНОВАЖЕНИЙ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ З ПРАВ ЛЮДИНИ

НАКАЗ

від 23 січня 2020 року N 1.15/20

Про внесення змін до наказу про впровадження електронного документообігу

У зв'язку з необхідністю придбання комп'ютерної техніки для облаштування робочих місць працівників структурних підрозділів Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, що перебувають у визначених Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини окремих адміністративно-територіальних одиницях України, наказую:

1. У пункті 1.2 наказу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини від 28.12.2018 N 89/02-18 "Про впровадження електронного документообігу у Секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини" (Порядок N 89/02-18) (зі змінами) слово "лютого" замінити "квітня".

2. Департаменту документального забезпечення та контролю виконання (Дейнека В. В.) забезпечити ознайомлення з наказом представників Уповноваженого та працівників Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

 

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини

Л. Денісова
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали