Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про внесення змін до наказу Державної служби статистики України від 08 лютого 2017 року N 34 "Про утворення Комісії з оцінки корупційних ризиків у Державній службі статистики України та затвердження Положення про Комісію з оцінки корупційних ризиків у Державній службі статистики України"

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 22 січня 2019 року N 24

Про внесення змін до наказу Державної служби статистики України від 08 лютого 2017 року N 34 "Про утворення Комісії з оцінки корупційних ризиків у Державній службі статистики України та затвердження Положення про Комісію з оцінки корупційних ризиків у Державній службі статистики України"

Відповідно до Методології оцінювання корупційних ризиків у діяльності органів влади, затвердженої рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 02 грудня 2016 року N 126 (Рішення N 126), зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 28 грудня 2016 року за N 1718/29848, ураховуючи Методичні рекомендації щодо підготовки антикорупційних програм органів влади, затверджені рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 19 січня 2017 року N 31 (Методичні рекомендації N 31), та з метою оновлення складу Комісії з оцінки корупційних ризиків у Державній службі статистики України у зв'язку з кадровими змінами наказую:

1. Унести до Положення про Комісію з оцінки корупційних ризиків у Державній службі статистики України, затвердженого наказом Державної служби статистики України від 08 лютого 2017 року N 34 (Положення N 34) (зі змінами) (далі - Положення), такі зміни:

1) у пункті 14 слова "не менше двох третин" замінити словами "не менше половини";

2) пункт 17 Положення викласти в такій редакції:

"17. Рішення Комісії оформляється протоколом, який підписується головуючим на засіданні колегіального органу та секретарем.".

2. Унести в додаток до наказу Державної служби статистики України від 08 лютого 2017 року N 34 "Про утворення Комісії з оцінки корупційних ризиків у Державній службі статистики України та затвердження Положення про Комісію з оцінки корупційних ризиків у Державній службі статистики України" (Положення N 34) (зі змінами) такі зміни:

1) слова та знаки "Фатєєнко Наталя Василівна - заступник начальника управління бухгалтерського обліку та звітності - начальник відділу консолідованої звітності - заступник головного бухгалтера" замінити словами та знаками "Кузьменко Валентина Леонідівна - начальник управління бухгалтерського обліку та звітності - головний бухгалтер";

2) слова та знак "головний спеціаліст-юрисконсульт відділу правового забезпечення" замінити словами та знаком "головний спеціаліст-економіст відділу інформаційного забезпечення міжнародного співробітництва управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції";

3) після слів та знаків "Спесива-Ухова Світлана Василівна - заступник директора департаменту обстежень домогосподарств - начальник відділу інформаційного забезпечення моніторингу бідності та методології тематичних модульних опитувань домогосподарств" доповнити словами та знаками "Венедчук Олексій Олександрович - головний спеціаліст-юрисконсульт відділу правового забезпечення".

3. Головному спеціалістові з питань запобігання та виявлення корупції Панькіну І. Д. надати протягом трьох робочих днів департаменту поширення інформації та комунікацій (Вишневська О. А.) цей наказ в електронному форматі для оприлюднення на офіційному веб-сайті Держстату.

4. Департаменту поширення інформації та комунікацій (Вишневська О. А.) забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному веб-сайті Держстату протягом трьох робочих днів після отримання його електронної версії.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова

І. Вернер
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали