Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про внесення змін до Методики розрахунку економічних нормативів регулювання діяльності банків в Україні

ПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 28 грудня 2019 року N 1018-рш

Про внесення змін до Методики розрахунку економічних нормативів регулювання діяльності банків в Україні

Відповідно до статей 7, 15, 55, 56, 58 Закону України "Про Національний банк України" та статті 66 Закону України "Про банки і банківську діяльність", з метою підвищення ефективності та забезпечення стабільності діяльності банків України Правління Національного банку України вирішило:

1. Абзаци дев'ятий - одинадцятий підпункту першого пункту 15 розділу III Методики розрахунку економічних нормативів регулювання діяльності банків в Україні, схваленої рішенням Правління Національного банку України від 15 грудня 2017 року N 803-рш (Методика N 803-рш) (зі змінами), викласти в такій редакції:

"До показника ВПа додатково включається сума еквівалента дельти валютних деривативів, вбудованих в ОВДП з індексованою вартістю, в одиницях національної валюти, яка відображається у файлі 42X за показником A42002 за параметром аналітичного обліку F099 зі значенням "C4".

Еквівалент дельти валютного деривативу, вбудованого в ОВДП з індексованою вартістю, в одиницях національної валюти розраховується як добуток дельти валютного деривативу, кількості одиниць і-ої іноземної валюти згідно з умовами валютного деривативу та офіційного курсу гривні до і-ої іноземної валюти на дату балансу.

Дельта валютного деривативу розраховується відповідно до Порядку оцінки за справедливою вартістю цінних паперів резидентів, що перебувають у власності НБУ або приймаються ним як забезпечення виконання зобов'язань, схваленого постановою Правління НБУ від 26 жовтня 2015 року N 732 (зі змінами).

Сума за показником A42002 за параметром аналітичного обліку F099 зі значенням "C4" включається до розрахунку показника ВПа за кодом валюти 840 (долар США).".

2. Департаменту методології (Наталія Іваненко) довести зміст цього рішення до відома банків України для використання в роботі.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника Голови Національного банку України Катерину Рожкову.

4. Рішення набирає чинності з 31 січня 2020 року.

 

Голова

Я. Смолій
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали