Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про внесення змін до Інструкції з діловодства в Держкомтелерадіо

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 18 березня 2019 року N 141

Про внесення змін до Інструкції з діловодства в Держкомтелерадіо

Відповідно до статті 17 Закону України "Про державну службу" наказую:

1. Внести зміни до Інструкції з діловодства в Державному комітеті телебачення і радіомовлення України, затвердженої наказом Держкомтелерадіо від 9 січня 2019 року N 9 (Наказ N 9), виклавши пункт 81 у наступній редакції:

"81. Проекти наказів з основної діяльності готуються і подаються самостійними структурними підрозділами (державними службовцями, посади яких не входять до складу самостійних структурних підрозділів) апарату, за дорученням Голови Держкомтелерадіо чи за власною ініціативою.

Проекти наказів з кадрових питань (особового складу) (про прийняття на роботу, звільнення, надання відпустки, відрядження тощо) готує кадрова служба на підставі рішень (вказівок) керівника апарату Держкомтелерадіо, доповідних записок керівників самостійних структурних підрозділів (державних службовців, посади яких не входять до складу самостійних структурних підрозділів) апарату, конкурсних документів (протоколів та рішень атестаційної чи іншої комісії), заяв працівників, трудових договорів та інших документів.

Проекти наказів з адміністративно-господарських питань готуються і подаються самостійними структурними підрозділами (державними службовцями, посади яких не входять до складу самостійних структурних підрозділів) апарату за дорученням Голови Держкомтелерадіо, керівника апарату Держкомтелерадіо (в межах компетенції) чи за власною ініціативою".

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на керівника апарату Держкомтелерадіо Радзієвського І. А.

 

Голова Держкомтелерадіо

О. І. Наливайко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали