Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження голови Херсонської обласної державної адміністрації від 30 червня 2000 року N 583

Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження голови Херсонської обласної державної адміністрації від 30 червня 2000 року N 583

Розпорядження Херсонської обласної державної адміністрації
від 27 червня 2019 року N 469

Зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Херсонській області
23 липня 2019 р. за N 25/1779

З метою приведення у відповідність з вимогами чинного законодавства України розпорядження голови Херсонської обласної державної адміністрації, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року N 731 "Про затвердження Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади", керуючись статтею 6, пунктом 1 частини першої та частиною четвертою статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Херсонської обласної державної адміністрації від 30 червня 2000 року N 583 "Про порядок проведення перерахунків призначених населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу та твердого палива", зареєстроване в Херсонському обласному управлінні юстиції 07 липня 2000 року за N 74/308.

2. Директору Департаменту соціального захисту населення Херсонської обласної державної адміністрації Причині Г. Г. подати це розпорядження на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Херсонській області в установленому чинним законодавством порядку.

3. Директору Департаменту з питань внутрішньої та інформаційної політики Херсонської обласної державної адміністрації Дзюбі Н. В. забезпечити публікацію даного розпорядження в засобах масової інформації після його державної реєстрації в Головному територіальному управлінні юстиції у Херсонській області.

4. Це розпорядження набирає чинності після державної реєстрації з дня його опублікування.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови Херсонської обласної державної адміністрації Чабана В. І.

 

Перший заступник голови Херсонської
обласної державної адміністрації

Д. Бутрій
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали