Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 13.09.2016 N 552 "Про створення комісії апарату Запорізької обласної державної адміністрації з організації допорогових закупівель товарів, робіт і послуг та кваліфікації пропозицій учасників закупівель через електронну систему закупівель, затвердження її складу та Положення про неї"

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 01.08.2019 р. N 376

Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 13.09.2016 N 552 "Про створення комісії апарату Запорізької обласної державної адміністрації з організації допорогових закупівель товарів, робіт і послуг та кваліфікації пропозицій учасників закупівель через електронну систему закупівель, затвердження її складу та Положення про неї"

Керуючись ст. 6 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" та Законом України "Про публічні закупівлі" (Закон N 922-VIII), у зв'язку з оптимізацією процедур допорогових закупівель товарів, робіт і послуг в апараті обласної державної адміністрації зобов'язую:

1. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 13.09.2016 N 552 "Про створення комісії апарату Запорізької обласної державної адміністрації з організації допорогових закупівель товарів, робіт і послуг та кваліфікації пропозицій учасників закупівель через електронну систему закупівель, затвердження її складу та Положення про неї" (Розпорядження N 552).

2. Покласти виконання обов'язків щодо організації та проведення допорогових закупівель товарів, робіт і послуг в апараті обласної державної адміністрації на тендерний комітет апарату обласної державної адміністрації.

3. Внести зміни до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 01.08.2016 N 484 "Про створення тендерного комітету апарату облдержадміністрації" (Розпорядження N 484) шляхом виключення другого абзацу п. 1 розділу "Загальні положення" в Положенні про тендерний комітет апарату обласної державної адміністрації.

 

Тимчасово виконувач
обов'язків голови

Е. Слепян
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали