Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про відмову Ратушу В. Б. у реєстрації кандидатом на пост Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 4 січня 2019 року N 19

Київ

Про відмову Ратушу В. Б. у реєстрації кандидатом на пост Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року

До Центральної виборчої комісії 31 грудня 2018 року громадянин України Ратуш Володимир Борисович особисто подав заяву про самовисунення кандидатом на пост Президента України разом із доданими документами для реєстрації кандидатом на пост Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року.

Розглянувши подані документи, Центральна виборча комісія встановила.

Згідно з частиною першою статті 48 Закону України "Про вибори Президента України" (далі - Закон), що регулює порядок самовисування, громадянин України, який відповідно до статті 9 Закону може бути обраний Президентом України, особисто подає до Центральної виборчої комісії засвідчену в установленому законом порядку заяву про самовисунення кандидатом на пост Президента України.

Натомість усупереч зазначеним вимогам подана Ратушем В. Б. заява про самовисунення кандидатом на пост Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року не засвідчена в установленому законом порядку, що вказує на порушення ним установленого частиною першою статті 48 Закону порядку самовисування.

Частиною третьою статті 48 Закону та пунктом 4 частини першої статті 51 Закону передбачено, що до заяви про самовисунення кандидатом на пост Президента України додається документ про внесення грошової застави відповідно до статті 49 Закону.

Проте документа про внесення Ратушем В. Б. у безготівковому порядку на спеціальний рахунок Центральної виборчої комісії (після початку виборчого процесу та до подання документів Центральній виборчій комісії для реєстрації) грошової застави в розмірі два мільйони п'ятсот тисяч гривень до заяви про самовисунення не додано.

Також на порушення вимог пункту 2 частини першої статті 51 Закону обсяг автобіографії кандидата на пост Президента України Ратуша В. Б. становить понад дві тисячі друкованих знаків.

Згідно з пунктами 1, 3 частини першої статті 52 Закону в разі порушення встановленого Законом порядку висунення кандидата, відсутності документів, зазначених у статті 48 або 51 Закону, Центральна виборча комісія відмовляє у реєстрації кандидата на пост Президента України.

Крім того, Центральна виборча комісія звертає увагу на помилки та неточності, виявлені в поданих Ратушем В. Б. документах.

Так, указана в заяві про самовисунення кандидатом на пост Президента України Ратуша В. Б. адреса місця його проживання не відповідає адресі місця проживання, зазначеній в анкеті кандидата на пост Президента України Ратуша В. Б., автобіографії кандидата па пост Президента України Ратуша В. Б., а також копії паспорта громадянина України Ратуша В. Б.

Водночас додані до заяви Ратуша В. Б. про самовисунення анкета та автобіографія містять суперечливі відомості щодо його посади і місця роботи, а також освіти.

Пунктом 5 частини першої статті 51 Закону встановлено, що для реєстрації кандидата на пост Президента України подається декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, відповідно до статті 50 Закону.

За змістом пункту 2 Роз'яснення щодо застосування деяких положень Закону України "Про вибори Президента України" під час реєстрації кандидатів на пост Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 31 грудня 2018 року N 272 (Постанова N 272), до Комісії на вказаних виборах подається декларація кандидата на пост Президента України за 2017 рік на паперових носіях та в електронному вигляді у форматі PDF (*.pdf).

Однак Ратушем В. Б. відповідна декларація в електронному вигляді подана в іншому форматі.

Таким чином, згідно з пунктами 1, 3 частини першої статті 52 Закону в Центральної виборчої комісії є підстави для відмови в реєстрації Ратуша В. Б. кандидатом на пост Президента України.

Враховуючи викладене, відповідно до частини першої статті 48, частини першої статті 49, частин першої, дев'ятої статті 51, пунктів 1, 3 частини першої, частини другої статті 52 Закону України "Про вибори Президента України", керуючись статтями 11 - 13 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Відмовити Ратушу Володимиру Борисовичу в реєстрації кандидатом на пост Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року.

2. Копію цієї постанови надіслати Ратушу В. Б.

3. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

 

Голова
Центральної виборчої комісії

Т. СЛІПАЧУК
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали