Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про відкликання генеральної ліцензії на здійснення валютних операцій у ТОВ "ФК "АРТЕМ"

НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 07.08.2019 р. N 27-0015/40704

Банкам України

Про відкликання генеральної ліцензії на здійснення валютних операцій у ТОВ "ФК "АРТЕМ"

Повідомляємо, що 06.08.2019 Правлінням Національного банку України прийнято рішення про відкликання (анулювання) у ТОВ "ФК "АРТЕМ" генеральної ліцензії на здійснення валютних операцій від 08.12.2017 N 211 (діяльність з обміну валют).

Рішення про відкликання (анулювання) генеральної ліцензії на здійснення валютних операцій прийняте у зв'язку з визнанням Національним банком України структури власності ТОВ "ФК "АРТЕМ" непрозорою у відповідності до Положення про порядок надання небанківським фінансовим установам, операторам поштового зв'язку ліцензій на здійснення валютних операцій, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 09 серпня 2002 року N 297 (зі змінами) (далі - Положення N 297).

Крім того, ТОВ "ФК "АРТЕМ" перевищило протягом останніх шести місяців граничну кількість суттєвих порушень вимог валютного законодавства та вимог до організації захисту приміщень небанківських фінансових установ, передбачену підпунктом 141 пункту 78 розділу IX Положення N 297.

Інформацію надаємо до відома та врахування у роботі.

 

Перший заступник Голови

К. Рожкова
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали