Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про видачу товариству з обмеженою відповідальністю "АГРОТІС ПЛЮС" ліцензії на провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.01.2020 р. N 1-л

Про видачу товариству з обмеженою відповідальністю "АГРОТІС ПЛЮС" ліцензії на провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії

Керуючись Законами України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII) (далі - Закон), "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", постановами Кабінету Міністрів України від 05.08.2015 N 609 "Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України" (Постанова N 609), від 30.01.2019 N 47 "Про затвердження Порядку внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань відомостей про ліцензування виду господарської діяльності, документи дозвільного характеру" (Постанова N 47), враховуючи документи, додані здобувачем ліцензії - товариством з обмеженою відповідальністю "АГРОТІС ПЛЮС" (ідентифікаційний код - 37581021) до заяви про отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії, та протокол засідання комісії Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Запорізької обласної державної адміністрації з ліцензування від 13.01.2020 N 02-35/2020, зобов'язую:

1. Видати здобувачу ліцензії - товариству з обмеженою відповідальністю "АГРОТІС ПЛЮС" (ідентифікаційний код - 37581021) ліцензію на провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії.

2. Вважати, що ліцензія видається на необмежений строк.

3. Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва обласної державної адміністрації здійснити подальше оформлення ліцензії відповідно до вимог чинного законодавства України.

4. Запропонувати здобувачу ліцензії:

1) у строки, що передбачені Законом (Закон N 222-VIII), внести плату за видачу ліцензії (в розмірі 10 відсотків від розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що діє на день видання цього розпорядження) за такими розрахунковими реквізитами:

рахунок: UA838999980314080511000008001;

одержувач: ГУК у Запорізькій області / Запорізька область / 22010200;

код ЄДРПОУ: 37941997;

код класифікації: 22010200 "Плата за ліцензії на певні види господарської діяльності та сертифікати, що видаються Радою Міністрів Автономної Республіки Крим, виконавчими органами місцевих рад і місцевими органами виконавчої влади";

банк одержувача: Казначейство України (ел. адм. подат.);

МФО: 899998;

2) надати Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва обласної державної адміністрації документ, що підтверджує внесення плати за видачу ліцензії (копію квитанції, виданої банком, копію платіжного доручення з відміткою банку, квитанцію з платіжного термінала, квитанцію (чек) з поштового відділення зв'язку).

5. Керівнику апарату облдержадміністрації забезпечити надання заархівованої електронної версії цього розпорядження до Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації у день його видання.

6. Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації забезпечити оприлюднення цього розпорядження на офіційному вебсайті облдержадміністрації на наступний робочий день після його видання.

7. Координацію роботи з виконання цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Володимира Тарасенка.

 

Голова

В. Туринок
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали